Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz a kutyusnak bármi baja...

Lesz a kutyusnak bármi baja ha csak kb.5-6 hónapos korában tudom kutyasuliba vinni?

Figyelt kérdés

Gondok voltak az oltással most 4 hónapos (minden oltás megvan) és sajnos van 1 dolog amit majd csak hétfőn tudunk elintézni. Utána lesz még 3 hét szünetig, de sajnos az a 3 hét nem jó mivel utána 2 hétre nyaralni utazunk. Nagymama látogatás lesz neki is van 2 kutyája akiket már ismer. Na most igazából semmi gond a viselkedésével csak szegény eddig nem túl sokat tudott játszani mivel itt zömében öreg kutyák vannak. Már most meg fogom kérdezni mikor tudom vinni de nem baj neki ha csak 5-6 hónapos korában tud más kutyákkal rendesen játszani? (bocsi ha nem érthető, szóval 3 hét múlva utazunk 2 hétre a nagyihoz szóval csak kb 5 hét múlva tudom kutyasuliba vinni)


(a mostani viselkedése kutyákkal elfogadható. Ha idegen kutyát lát lefekszik (magától) és megvárja amíg a másik kutya oda jön szaglászni csak sajnos játszani már nem tud pedig szeretne. Néha még vakkantgat/nyüszít és húz egy kicsit, oda akar menni de elég gyorsan kizökken és megyünk tovább. A parancsokat tudja pórázon is szépen közlekedik. Szóval csak a játék és ismerkedés miatt vinném)


ja és 1 hónapja van nálam. 3 hónapos koráig egyik tesójával volt.



2016. jún. 23. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. :) A mostani kutyámat 6 hónaposan fogadtam örökbe menhelyről, akkor kezdte megismerni a világot. Semmi lemaradása, hátránya nincs viselkedésben a többi kutyához képest.
2016. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi csak első kutyám amit suliba vinnék és nem tudom hogy mennyire fontos ez. :/
2016. jún. 23. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
A napi séta nagyon fontos neki. Sulival és suli nélkül is.
2016. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Minden nap kb. 3-4 órát sétálunk és játszunk (napi 2-3 sétára osztva) Kutyasuli úgyis csak minden vasárnap lenne.
2016. jún. 23. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:

semmi probléma nem lesz emiatt :)


én is 6 hónaposan vittem először, most volt meg a 2. vizsgánk is sikeresen :)

szóval semmi baj nincs ezzel :)

2016. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi :)
2016. jún. 23. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok kutyást ismerek, de suliba kevés vitte. Semmi bajuk nem lett.
2016. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem látom szükségét csak mivel erre sok az idős kutya és kevés a fiatal szegény nem tud játszani. A suliban pedig kedvére játszhat és kb. vele egykorúakkal lehet. :)
2016. jún. 23. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!