Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet kisétkű egy 9...

Mitől lehet kisétkű egy 9 hetes golden retriever?

Figyelt kérdés

Nem férges, nem beteg legalabbis külsőleg semmi baja!

Gyönyörű és barátságos! Jókedvű és okos!

Viszont nagyon vékony! 2,5 kg :(

Jelenleg Acana puppyt kap, amit eszeget! Bár reggel végre jó étvággyal ette!

A testvérei jó evők viszont ránézésre nem szembetűnő a méretkülönbség!

De az a 2,5 kg eleg durva :(



2016. jún. 23. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Lehet nem ízlik neki. Lehet hogy a meleg. Az én kutyám is egészséges habár jó bőrben van (talán picit kövér is) és nem habzsol. Sőt úgy kell oda parancsolni a tálhoz. Napi 3x kap enni de ha egy kimarad a következőnél sem érdekesebb neki a kaja. Nem tudom mitől lehet de nem hiszem hogy baja lenne. Vegyél más fajta tápot lehet hogy nem ízlik neki.
2016. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bollocks ***** válasza:
73%
Ha külsőleg semmi baja, de nem eszik, érdemes elvinni egy állatorvoshoz, mert előfordulhat, hogy belsőleg van baja. Tudom, zseni vagyok, hogy ilyesmire is gondolok...
2016. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az állatorvos szerint nincs semmi egészségügyi gondja, próbálj meg más etetési formát, pl. BARF-ot. Sokkal jobban szokták szeretni a kutyák, sokkal jobb étvággyal esznek, egészségesebb is.
2016. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnál! Azt mondta, hogy a fogzás, környezet változás is okozhatja az étvágy csökkenést!

Egyébként amúgy sem volt vmi hű de jó evő hiszen súlyra kicsi viszont a termete az normalis!

Enni most már eszik! Kimérem a pontos adagot és azt kapja!


Köszi mindenkinek a tanácsot!

2016. jún. 24. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!