Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli kutyusomnak van valami a...

Puli kutyusomnak van valami a talpán. Valami pukli amiből ha megnyomom, genny jön. Vigyem dokihoz?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy sokat nyalogatja a talpát. Aztan megnéztem, észrevettem ezt az izét. Mi lehet ez? Valamibe beleléphetett? (Mindjuk azt fura lenne, mert a párnák között (vagy minek modják) van) nem sánta, meg ahogy nyomkodtam, nem csinált semmit,nem úgy tűnt mint akinek fájna. Nem tudom.
2016. jún. 26. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Lehet bele lépett valamibe és azt fájdalja nézd meg jobban meg kend be betandinal holnap meg orvos..
2016. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nagy valószínűséggel toklász ment bele. Ha nem is mutatja, hogy fáj, de a gennyesedés nem fog elmúlni, hanem tovább terjed. Vidd el orvoshoz.
2016. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg belelépett valamibe.Vidd el orvoshoz.
2016. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Toklász lesz :( Vidd el dokihoz, mert ki kell szedni. Az a baj, hogy csak befele tud menni, ahogy lépked a kutya, és ha eléri a csonthártyát, az nagyon fájdalmas :(
2016. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha toklászba lépett és már nem látszik ki a vége, akkor sürgősen állatorvos, az sajnos magától nem jön ki, ráadásul minden mozdulattal egyre tovább megy.
2016. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Toklász. Irány a doki, kiműtik belőle, antibiotikum, satöbbi, és nem rohad le a lába.
2016. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi. Mindenkèpp viszem!
2016. jún. 27. 09:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Na már voltunk dokinál. Az volt. Kiszedte, minden ok. Köszönőm mégyegyszer a válaszokat :)
2016. jún. 27. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!