Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha este nincs víz a kutya...

Baj ha este nincs víz a kutya előtt?

Figyelt kérdés

A tálkái kint vannak a folyosón, de velem alszik a szobában ahol viszont zárom az ajtót így nem tud kimenni ha szomjas. Eddig behoztam neki, de most fel lett újítva a szoba és nem szeretném ha összekenné :) Baj ha nincs előtte víz pl.: Este 10-11től reggel 6-7ig? Mondjuk ő is alszik, nem hiszem h sokat inna este, csak akkor is :) Nem akarom h rossz legyen neki.


Köszi a válaszokat!


2010. ápr. 13. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem lesz baja.
2010. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, baj. Lehet, hogy alszik, de attól még bármiikor szomjas lehet. Az enyémek is mindig kimennek inni éjszaka. Mi lenne, ha letennél egy tálcát a padlóra és úgy tennéd a tálcára a tálkáját?
2010. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet. De hidd el, nagyon fontos a víz. Én a tálja alá egy nagyobb tálcát tettem és így nem csöpögteti szét a vizet.
2010. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
DE BAJ!! igenis baj,neked milyen lenne ha nem kapnál vizet,vagy innivalót,pedig írtóra szomjas vagy? az én yorkimnak lent és fent is van egy vízzel teli edénykéje meg egy amibe száraz táp van,MINDIG FRISS!!! és esténként,ott alszik velem,és felkel inni,van hogy elrág egy falatot is..szerintem megtudod oldani:)
2010. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Megoldom persze, csak gondoltam hátha.. :) Az a baj h hosszú a füle is és hiába kialakított tálja van akkor is összekeni magát aztán végigcsöpögteti a padlót meg ha megrázza a fejét a falat.. xD De akkor megoldjuk valahogy :) Köszi a válaszokat.
2010. ápr. 13. 20:46
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
De ha bezárod az ajtót, hova pösennt a kutyi?:)
2010. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
ez meg a másik:D majd a szőnyegedre elintézi:D:D najó csak viccelek..de gondolom nem kellsz fel hajnalba hogy pisiljen:D milyen kutya amugy?:)
2010. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

tegyél le egy rossz törülközőt és arra a tálkát. Az felfogja az esetleges szétcsöpögő vizet.

Aztán reggel felteszed száradni, másnap este megint le.

Amúgy a vizzel nem lehet akkora kárt tenni.

Legyen előtte víz

2010. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka egy normál kutya kibírja pisi nélkül emberek!

Én is a tálcát javaslom!

2010. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a kutya tenyésztője mondta, hogy éjjelre NE adjak vizet a kutyának, mert kell az ő veséinek is a pihenés, csomó kutyás könyvben is úgy van, hogy éjszakára ne adjunk vizet...
2010. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!