Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy, mikkel, és milyen...

Zloz13 kérdése:

Hogy, mikkel, és milyen adagokkal etessem örökbefogadott 5 éves Jack Russell terrierem?

Figyelt kérdés
Nem rég örökbe fogadtam egy 5 éves kan jack russellt, valami tanacsot tudtok adni, hogy megfelelően állitsam össze a táplálkozását, vagy, hogy milyen különleges igényei vannak

2016. jún. 29. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

ha jó minőségű tápot veszel neki, akkor nincsen szüksége semmi másra.

Jó minőség, de drágább kategória: Platinum natural, belcando, acana, orijen

közép kategória, de még jó minőség: josera, brit

Ha nem ragadzskodsz a tápokhoz, akkor viszont barf, vagyis nyers hús! Annál nincsen jobb.

2016. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó minőségű száraztáppal, pl. Acana. Napi egyszer, max. kétszer etesd, az adagolás rajta van a táp zsákján. Ezen kívül csak tiszta vizet kapjon, valamint jutalomfalatnak virslit, sajtot, ilyesmit.

De nyers etetésre is ráállhatsz, arra majd kapsz tanácsot hozzáértőktől, én nem annyira vágom a témát. Az én JR-terrieremnél nagyon bevált a száraztáp, már 12 éves és tökéletesen egészséges.

Bármivel is etetsz, arra figyelj, hogy arányos mennyiségű mozgást biztosíts neki. A napi kajaadagját megkaphatja akár jutalomfalatként is, a JRT-k iszonyú munkamániásak tudnak lenni, hadd fáradjon a kicsi agya neki.

2016. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!