Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 kutyám egy régi németjuh...

Van 2 kutyám egy régi németjuhász aki 2 éves és most hosztam egy kölyök angol agárt és mind a kettö követ de mikor oda jön a kicsi rá morog a nagy meg megtámadja mit tegyek? Bocsi a helyes irásért

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Na bocsánatot kérj, hanem tanulj meg helyesen írni!
2016. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Fegyelmezd a kutyáidat. Legyél te a főnök, és tiltsd a morgást, támadást.
2016. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Tiltsd le ezt a viselkedést a felnőtt kutyánál. Érd el, hogy szokjon le erről.
2016. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Mi az hogy régi németjuhász?

Ez nem tárgy amúgy is 2 éves korig még kölyök.

Nevelni kell. Ne tarts olyan kutyát amit nem tudsz megnevelni.

2016. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és esetleg az nem lenne megoldás hogy engedném össze öket hogy megszokják egymást mert sak tegnap jött meg a agár,mert a felnött kutya most be van zárva
2016. jún. 29. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, engedd össze őket, de csak felügyelettel! És végig szabályozd az eseményeket, ne hagyd, hogy a felnőtt bármilyen agressziót is mutasson a kölyök felé.
2016. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na én kb hasonló szituációban voltam nemrég. Van egy 12 éves beaglenk, aki a felnőtt kutyákkal kicsit problémás, de a kölykökkel egy idő után jól kijön. Szóval amikor elhoztam a 8 hetes kis németjuhászomat, eleinte nagyon be volt feszülve a beagle (igaz ő nem védelmezni próbált vagy féltékenykedni, hanem egyszerűen nem tudott mit kezdeni a szituval, igazából mindegy is, mert a lényeg ugyanaz) tehát legyél NAGYON türelmes. Én úgy csináltam, hogy miután a szemtől szembe dolog nem jött be, kerítésen keresztül voltak egymás mellett, majd fokozatosan egyre több időt egy helyen, de szigorúan felügyelet mellett. Az elején az idősebbet kellett tiltani, hogy ne bántsa a kicsit, de egy hét alatt sikerült arra a szintre eljutni, hogy simán együtt maradhatnak, egy helyen alszanak. Mostmár a beagle (szuka) átfordult és úgy viselkedik vele/neveli, mintha a saját kölyke lenne, vagyis odamorog/megfogja a grabancát, ha a kicsi extrém nagy hülyeséget csinál. ilyenkor már nem a nagyot kell szidni, hanem a kicsit kell neked is tiltani, hogyha a nagyon látod, hogy már sok neki a kicsi.
2016. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezt ne vegyétek sértésnek de senkinek nem volt igaza bár a 13:49 az érdekes volt igazábol csak meg kellet szoknia mert féltékeny volt a németjuhász ugyhogy hálaistennek semmi baj nincs már velük kicsit még morog a németjuhász mikor oda megy a agár de aza agár hibája de majd be tanitom hogy mindig a saját táljához menjen de azért kösszi a segitséget aki meg oltogatni meg beszolni jöttek ide mennyenek a fra*cba
2016. jún. 29. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:

ezt ne vegyétek sértésnek de senkinek nem volt igaza bár a 13:49 az érdekes volt igazábol csak meg kellet szoknia mert féltékeny volt a németjuhász ugyhogy hálaistennek semmi baj nincs már velük kicsit még morog a németjuhász mikor oda megy a agár de aza agár hibája de majd be tanitom hogy mindig a saját táljához menjen de azért kösszi a segitséget aki meg oltogatni meg beszolni jöttek ide mennyenek a fra*cba


Itt mindenkinek igaza van. Itt mindenki megtudja nevelni a kutyáját/kutyáit. Amíg egy kutyàt nem tudsz megnevelni addig ne akarj kettőt. De ha már 2 kutyád van legyél határozott. Vidd őket oviba/suliba utóbbira neked is szükség lenne amilyen a helyesírásod. Amúgy az a 13:49 az 13:39. Aztán az embereket óvatosan küld a francba.

2016. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!