Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek van malinois kutyusa...

Akinek van malinois kutyusa az mesélne egy kicsit róla?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kutyák. Jelenleg 1 kanom van. Nagyon sokat képeztem ki elit egységeknek. Csak profi kezében lesznek ilyen nagyon jó kutyák , na meg persze türelmes és kitartó munkával. Neked mire kell ez a kutya?

Mert ha munkára akkor hamarabb találsz olyan kennelt de ha agility-re és családi kutyának egy nyugodtabb egyedet akkor kicsit többet kell keresgélni.

Mindig pörögnek és nagyon gyorsak és szintén gyors a reagálásuk. De nem szabad túlzottan terhelni ha képzed pláne kölyökként mert úgy elrontod a kutyát.

2016. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kanom van. Kiválló munkakutya. Vele dolgozom, kutyás fegyőr vagyok. Bent is már csak ilyen kutyákat alkalmaznak.

Van egy 3 éves lányom,soha nem tett felé még hirtelen mozdulatot sem. Uan egy Pitbullom is,szuka és jól kijönnek.

Mozgékony és tanulékony butyák.

2016. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!