Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele, mert...

Mit csináljak vele, mert egész életére nem zárhatom be!?

Figyelt kérdés

Van két kutyusom egy fiatal (kb.1 éves)németjuhászom, és egy kokkerspániel keverékem (4 és fél éves). Sokat vannak kiengedve az udvaron szinte mindig, csak akkor zárom be öket a ketrecbe ,ha messzbre megyünk, és egy pár hete mindug elszöknek az utcában. Minden lehetséges lyukat eltorlaszoltam ,mindenhol ahol föld van a kerítésnél leraktam nagy kölapokat ,de 1 méter mély lyukakat ásnak mindenhol ahol csak át tud menni. Szinte a fél telek ki van ásva, mit csináljak velük ? ... pls segítsetek!

Ja és még annyi ,hpgy szoktam velük foglalkozni séta meg ilyenek ,minden alap tudásuk megvan ,mondhatni jó neveltek, de de egy pár hete elhanyagoltam öket lehet ,hogy ez az oka ... de hogyan lehetne megtanítani öket arra ,hogy neszökjenek el ?

Köszönöm elöre is a válaszokat! =)


2010. ápr. 14. 14:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
sry ,ha néhol hibák vannak, siettem!
2010. ápr. 14. 14:58
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítva vannak?
2010. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
villanypásztor
2010. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Télen is elszöknek? Mert ha csak tavasszal akkor bennük van a csajozás és kanosak nagyon:):)Nekem is német juhászom van és neki is állandóan mehetnéke van annyi, hogy nálam nem tud lyukat ásni mert beton van:):)
2010. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni ilyen...rácsos valamit sajnos nemtudom a nevét, azt leteszed a földre, a fű benövi nem is látszik, és nem tud tőle ásni.
2010. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ha csak az a baj hogy mostanában kicsit elhanyagoltad akkor kezdj el velük ugyan úgy foglalkozni mint előtte és minden a régi lesz
2010. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

a ne már...villanypásztor? ennyire mélyre süllyedünk?


am ekem a vizsláim a kerítése át (!) másznak! sztem az egyetlen megoldás: ölj ki a kertbe,és ott tanulj velük! figyeld őket,aztán a szüleiddel váltsátok egymást

2010. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mozgasd őket, hogy ne legyen energiájuk. Az a baj, hogy elhanyagoltad őket. Miért hanyagoltad el? Nem oldhatod meg, hogy egész nap bent legyenek, ha te nem viszed el őket, megoldják ők. Okosak a kutyák.
2010. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15:52, igen, kapjunk el valakit az utcáról, és ÖLjük ki a kertbe XDXD jót nevettem. de tényleg az a megoldás, ha kimész és figyeled őket.
2010. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit sétálnak, mozognak egy nap? Szerintem nincsenek lemozgatva, unatkoznak egész nap, ezért találnak maguknak valami elfoglaltságot.
2010. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!