Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elütötték a kiskutyámat. A...

Elütötték a kiskutyámat. A felépülését illetően kérhetnék információkat?

Figyelt kérdés
Tegnap a kiskutyámat elütötte egy auto a fejét érte az ütés. Azóta voltam vele kétszer állatorvosnál kapott vagy 20 injekciót. Azóta nemnagyon csinál semmit(természetesen érthető) egy kicsit evett azóta de nagyon erőtlen. A kérdésem az lenne hogy milyen változások érhetik a jövőre nézve ugyanolyan eleven lessz egy idő után? (staffordshire terrier kiskutya, 12 hetes múlt) mindent újra kell neki tanítanom vagy emlékezni fog valamire?

2016. júl. 2. 10:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy van a feje tetején egy vérömleny.
2016. júl. 2. 10:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok telhetnek bele mire felépül, de szerencsére nem túl komoly a dolog. Meg rendes gazdája is van szóval nem lesz gond. :)
2016. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kiskutyámat is elütötték jó pár éve, a doki el akarta altatni. Nem hagytuk. Addig mentünk amíg nem volt hajlandó meggyógyítani valski. Borzasztó fájdalmai voltak. A gerince, a feje, a lapockája és a hátsó lába sérült. Folyton sírt, nem bírt kakilni sem, mert nem bírta hajlítani a gerincét. Találtunk egy nagyon jó dokit. Két naponta vuttük hozzá 100kmre. Borzasztó időszak volt. De mára már semmi baja. Szalad, játszik, csajozik (csajozna). Még ragaszkodóbb, hűségesebb lett, mert tudja, hogy számíthat rám, bármi lesz nem hagyom és mellette leszek! Az életét adná értem és én is ő érte! Annyi maradt, hogy frontra érzékeny a hátsó lába, néha húzza, de hátom lábon is úgy szalad, mintha semmi baja nem lenne. Kemény az én kis életem, pedig olyan kis törékenynek néz ki. Augusztusban lesz 9 éves, bichon havanese. Ugyanúgy.tudja a vezényszavakst is, mindent. Semmi baj nem lesz, kitartás és szeretet!!! Ennyi a titok. Amikor beteg volt kint aludtam vele sz erkélyen egy szőnyegen, mert félt egyedül a baleset után, illetve nsgyon figyelni kellett rá. Kocsiktól sokáig félt, de már az sem. Nem ledz semmi gond!
2016. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta annyit javult a helyzet hogy felált egy párszor ment egy kicsit aztán leült. Pisilni is kiment a szobából (ahol velem szokott aludni) az előszobába most oda van neki megengedve a pisi mert nem bírna lemmenni a fűig ( bérházban lakunk).
2016. júl. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!