Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyának mennyit adjak...

Kölyökkutyának mennyit adjak enni ha a megadott mennyiség után még éhes?

Figyelt kérdés

8 hetes cavalier king charles spánielről van szó. Kimérem neki az adagját és kétszerre adom oda. Mivel 1 kilo a zsak szerint kb. 25-30 g az adagja. De mindig olyan ketsegbeesetten nyalja és kaparja a tálat mintha éhezne.


Nem mondanám aktívnak egy óra játék után e orat alszik... plusz azt mondjak a cavik súlyara nagyon kell vigyazni mert hízékonyak.


Mit tanácsoltok? Mennyi lenne neki az ideális?



2016. júl. 3. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyi az ideális, amennyitől megfelelően fejlődik. Nem dagad tőle, de nem is sovány. A kutyák mindig éhesek. :)

Milyen tápot kap?

2016. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Royal startert kaptam a kutyussal egy fel kilot de keverem premier juniorral.
2016. júl. 3. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Napi 3x étkezés a megfelelő. Én tartanám azt az adagot, amit a táp ír. Nem kell telezabálnia magát, az nem baj ha még kicsit éhes, sőt. Inkább legyen ebben a korban kicsit szálkásabb, mint kövér, mert úgy nem terhelődnek az ízületei, jobban tud fejlődni a kis csontozata.
2016. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom. Csak kicsit feltem mert ugye fejlodo szervezet meg ilyenek.
2016. júl. 4. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a tápot nem ismerem, az én kutyám Brit prémiumot kap. A megadott mennyiség kétszeresét adjuk, és így (állatorvos szerint is) tökéletes a kondija.

Amit a dobozra írnak, az csak egy támpont, de nem minden kutyának felel meg az a mennyiség.

2016. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az enyém nem túl aktív. 1 ór játék után 3 órát alszik. Nem az a pörgős fajta, hamar elfárad- egyelőre gondolom.
2016. júl. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!