Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkisok! A ti kutyusotok is...

Noncsicat kérdése:

Yorkisok! A ti kutyusotok is mindent meg akar enni?

Figyelt kérdés
Nagy kertunk van, ezért mindig ott szokott sétálni, én meg kísérem, de 3X gyorsabb mint én, és mire latom, hogy a szájába vesz valamit már el is szaladt. Emiatt sokszor hanyni szokott. Nincs valami mód arra, hogy ne egyen meg mindent? Mert ha majd az utcára akarom sétálni vinni, már előre félek. Ez a fehér, kicsit habos hányása bosszant a legjobban. Tapasztalatok? Ő az első kiskutyám, és még csak tanulom mit hogyan kell.
2016. júl. 4. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd rövidebbre a pórázt, hogy ne menjen előre.
2016. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először hallgasson rád aztán tudd tőle elvenni a dolgokat és bőr vagy hasonló pórázt vegyél meg hámot.
2016. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nincs köze a kérdéshez de ivartalanítsd.
2016. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A saját kertetekben mit tud találni ami olyan? Kicsit érdekes...

Egyébként használj 1,2-es pórázt és mindig figyeld merre akar menni, vedd előbb te észre azt amit ő megcélozhat.

2016. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az enyém most 6 hónapos és mindent bekap,és meg is eszi. Amikor megyünk sétálni még a követ is bekapja!! De aztán rászólok és kiköpi. Szóval tanítás még arra hogy köpje ki ha rá szólsz. Legalábbis én ezt javaslom.😉
2016. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket. Most épp azzal próbálkozom hogy rám hallgasson :D

Egyenként a kertben egy csomó virág, bármi leejtett dolog, amit észre sem veszünk hogy leesett (pl ruhacsipesz)és sok sok béka és bogár van..

2016. júl. 27. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!