Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen mozdulatokat ne csinálj...

Milyen mozdulatokat ne csináljak amivel azt jelzem a kutyámnak hogy én behódolok neki?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Soha ne fordíts hátat és ne távolodj tőle. Ne légy ideges maradj nyugodt.
2016. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Soha ne fordíts hátat és ne távolodj tőle."

Ja csak epp, amikor behivod, mert ugye igy tanitjak a remek kutyaiskolakban (hivd es fuss el tole). Netto baromsag mar elnezest, rengetegszer futok ugy a kutyammal, hogy mogottem van...



Kerdezo: Szabalyok hatarok felallitasaval es azok kovetzeketes betartasaval pl. Egy etetesi rituale kialakitasaval. A kutyatol szemben elvarassal (ergo nem kersz konyorogsz neki, majd jovan akkor legyen ahogy akarod felkialtassal beleegyezel abba amit o akar. Pl. a seta iranya.).


A legtobb kutya besorolja magat a falka legaljara es nem is lesz vele gondod, ezert ismerd fel egyaltalan akar-e o a falkavezer lenni, mert ha nem akkor feleslegesen "kinzod" az allatot a "baromsagaiddal". Azt vegkepp ne feledd nem egy biorobot, van erdeklodese, hangulata, sajat elete amit illik tiszteletben tartani, bizonyos hatarokon belul termeszetesen.

2016. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Bocsáss meg én arra gondoltam hogy mikor például konfliktusba keveredik egy kutyával vagy hasonló helyzet. Ha egy barátságos kutya elől futsz ami talán még a tiéd is az nem behódolás. De ha egy kutya esetleg kissé agresszív és kiszemel magának vagy épp rosszul alakulnak a dolgok a legrosszabb ha hátat fordítasz vagy hátrálni kezdesz. Hát én kérek elnézést (1# voltam)
2016. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!