Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti merre sétáltattok kutyát?

Ti merre sétáltattok kutyát?

Figyelt kérdés

A város szélén élünk, kb 3 km-re a lakótelepektől, és ha szocializálni akarom a kutyám mindenképp arra akarok menni, felénk senki nincs az utcán.

Viszont a panelok között is eddig csak szobakutyákkal találkoztunk, azok közül is 1, azaz egyetlen gazdi engedte oda a kutyáját az enyémhez és volt kedves és nyitott, a többiek mogorván elmennek, vagy húzzák tovább a kutyát, vagy a rosszabb eset, hogy megállnak és elfordulnak, mivel a kutyájuk támadna.

Ilyen paneles részen hol találok normális kutyákat? Vagy inkább ti is parkokba/természetbe mentek?

(Egyébként Kecskeméten élek, ha valaki idevalósi és mond jó helyeket, azt is megköszönném:) )



2016. júl. 5. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha a petőfi városba laksz akkor a főút elötti erdősáv nagyon jó! Mindenki kedves, aranyos kutyák! Mi is oda járunk
2016. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Épp ma fogunk arra menni, arborétumtól indulnánk. A vasúti sorompón át kell akkor menni? És a körforgalomból balra?

2016. júl. 5. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen-igen nem lehet eltéveszteni. Amúgy még a csalánosi erdőt ajánlom.( ha egy izgálga goldival találkozol akkor ne félj tőle. Kicsit zizi)
2016. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk közvetlen a lépcsőház mellett van egy ilyen majdnem focipálya méretű füves placc, ami körbe van véve fákkal, én oda szoktam vinni reggel. Délután mikor nagyobb sétára megyünk akkor igazából amerre éppen kedvünk van, legtöbbször átmegyünk a fél városon és felsétálunk egy dombra ahol valami műemlékek vannak meg egy jó nagy füves placc. Onnan tök szépen be lehet látni a várost és szeretünk ott lenni, el is szoktam engedni ha nincsen másik kutya (nem szoktak arra járni kutyával). Panelban nálunk is csak ilyen kis zsebcirkálók vannak, de ők mindig csak a blokkot járják körbe, mi meg úgy is megyünk tovább rendes sétára úgyhogy nem nagyon találkozunk. Ha mindenképp szocializálni akarod, akkor én ilyen közös kutyasulit ajánlanék (nálunk úgy szokott lenni hogy először játszanak egymással a kutyák amíg mindenki megérkezik, utána kis agility és obedience training, aztán levezetésnek megint játszanak, úgyhogy szocializációra tökéletes), vagy ha találsz valakit aki pont veled egyidőben sétáltat kutyát, megbeszélhetitek, hogy menjetek együtt. Mikor itthon van a barátnőm akkor mi is mindig együtt visszük a kutyákat.
2020. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!