Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a kutyusom fején?...

Mi lehet ez a kutyusom fején? Veszélyes lehet vagy valami ártalmatlan szemölcsféleség? Azt olvastam, hogy ilyesmi kialakulhat rossz táptól, váltottunk.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. júl. 5. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kullancs vagy valami csípés( ha csípés vagy egy szúrás a közepén) ütődés vagy szúrás lehet. Az egyik kutyám beverte a fejét, neki nagyon nagy de ártalmatlan, nincs benne genny. A másik kutyámat viszont megszúrta valami, apró csípés volt, napról napra nagyobb lett , és a végén meg kellett műteni, tályog lett belőle. Azt tudom javasolni ha nagyonbbodni kezd menj orvoshoz mindenképp.
2016. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zsírmirigytől bőrféregig bármi lehet.
2016. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha idos kutya akkor termeszetes hogy ilyen szemolcsok lesznek rajta, de mutasd meg dokinak
2016. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg :) Az én kutyusomnak is van pont ugyan ilyen kettő egymás mellett a feje búbján, bár egy kicsit nagyobb.. az orvost is kihívtam, mert amikor megláttam, megijedtem.. a doki azt mondta, hogy szinte minden kutyánál előfordul az ilyen, olyan mint egy szemölcs :)
2016. júl. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Rajta is van még egy, de az régóta. Ezt meg most a hetekben fedeztem fel.

9 éves, kis-közepes testű, aktív, jó étvágyú kutyáról van egyébként szó. Tacskó-husky keverék 😀

2016. júl. 8. 19:00
 6/6 anonim válasza:
Kiderult h mi ez a kutyusodon? Ma vettem eszre, hogy az enyemen is lett egy ilyen.
2016. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!