Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szombathelyen mennyibe kerül...

Szombathelyen mennyibe kerül a kutyaovi?

Figyelt kérdés
A kölyök labradoromat egyszerűen nem tudom megtanítani pórázon sétálni. Ezért most kutyaovira gondoltam. De sz.helyen mennyibe kerül?

2016. júl. 6. 15:48
 1/1 anonim válasza:

Alpok Alfa Kutyaiskolát tudom ajánlani, hètvégén van ovizás. Mi is oda járunk a pit keverékemmel, nagyon sok hasznos dolgot tanultunk, szeptembertől sulis lesz.

[link]

Árak: [link] araink


Szerintem abszolút megèri, a miénk pl. imád menni. A foglalkozások végén játèk van, pajtizhatnak. A pórázon sétáláshoz is adnak tanácsokat, de az alap vezényszavakat is megtanítják pl. ül, fekszik, marad. Első óráért nem kell fizetni, az oktató elmondja, miről is lesz szó, mit fogtok csinálni az oviban, hogyan neveld a kutyád.

2016. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!