Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A golden retrivereknek milyen...

A golden retrivereknek milyen szükségleteik vannak, milyen a természetük?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a golden retriverek családbarát és ragaszkodó kutyák, de azt nem, hogy milyen szükszégleteik vannak (pl. Kertes ház, nagy terület, mozgásmennyiség,

szórakozás, játékok, dédelgetés)

Ha tudtok olyan oldalt, ahol ezeket részletesen leírják, kérlek küldjétek el a linkjét! Köszi!



2016. júl. 6. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Oldal nincs nagyon ilyesmiről csak alap dolgok vannak. A nagytestűeket jobb kertes házban tartani de azért lakásban is elél. Lépcsőztetni nem ajánlatos ahogy az minden nagytestű kutyára vonatkozik. Nem igazán kell nagy udvar mivel a séta minden kutyával kötelező és séta közben tud játszani, szaladgálni. Nagy kutya ezért van mozgás igénye habár a golden nem olyan borzasztóan aktív. Szórakozás alatt nem tudom mit értesz. Ha a kutyára gondolsz akkor kutyás összejövetel, úszás és hasonló kutyás programok. Játékok alatt sincs konkrétum ami tetszik neki és neked azt veszel. Dédelgetésre nincs szüksége a kutyának de azért nem utasítja el, a lényeg hogy ne vidd túlzásba. Fárasztani is kell mint minden kutyát az az tanítani kell. Ha nincs vele eleget sétálva és foglalkozva akkor rombol és felássa a kertet. Na most ez úgy félig szól a goldenről én csak hallott tapasztalatokból írtam szóval bocsi ha tévedek.


[link]


itt egy oldal habár nem igazán az általad megírt példákra ad választ.

2016. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedlik mint az állat, szóval egy jó fésű is kell.
2016. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon ragaszkodó,barátságos,okos,aktív kutya..én kertbe nem raknám,csak ha szabad bejárása van a házba,mert rettentően ragaszkodik!!az enyém is kertes házban van,panelban laktunk először vele,nagyon aktív,mindennap le kellett fárasztani..játék, egy nagy séta,több kisebb,de az egy nagy séta minden nap kellett (úszás,labdázás,kirándulás)-még ma is pedig már 10éves- mert "nem bír" magával..ami nem azt jelenti,hogy rombol,csak látod,hogy nem fér a bőrébe..(persze vannak más vérmérsékletű goldenek is,egyénileg azért változó ez)

dédelgetni mi speciel szoktuk,nagyon bújós,kéri a simit..

ja és szabad ki-be járása van a kertbe és a házba de egyedül sose megy ki,inkább velünk van benn a házban,úgyhogy ennyire ragaszkodó!!

könnyen,gyorsan,és szívesen tanulnak,nagyon értelmesek

2016. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekünk olyan kertünk van, ami nincsen teljesen elkerítve, tehát bármikor el tudna szökni. De köszi a hasznos válaszokat!
2016. júl. 6. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
bármilyen kutyát választasz ugyanúgy kiszökik..nem fajtafüggő...
2016. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!