Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most az előbb a kutyám nyakába...

Belőlemcsakegyvan kérdése:

Most az előbb a kutyám nyakába egy 5cm-es csomót vettem észre, messziről is látom, de mikor nyomtam neki nem sírt hogy fájna. Mi ez?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 20:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
de fáj neki elnézést,oda harapott mikor megfogtam!! SEGÍTSETEK mi ez????
2016. júl. 6. 20:33
 2/15 A kérdező kommentje:
Mozog,játszik a farka is kunkori
2016. júl. 6. 20:39
 3/15 A kérdező kommentje:
a Gégéjénél is van egy
2016. júl. 6. 20:44
 4/15 A kérdező kommentje:
adtam neki kálciumot valaki segítsen mi baja lehet? anyukám nem akarja felhívni az orvost!!:(
2016. júl. 6. 20:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Pedig megeshet hogy műteni kell. Miért nem hívod te fel a dokit? Biztosabbat tud mondani mint mi. Habár igyis-úgyis el kellene vinni orvoshoz.
2016. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
holnapig akar anya várni addig fecskendővel adtunk neki kálciumot de a nyakánál is van egy és mozog.. picit fáj neki
2016. júl. 6. 20:47
 7/15 A kérdező kommentje:
csak ha történt valakivel hasonló kérem írja meg:(
2016. júl. 6. 20:47
 8/15 A kérdező kommentje:
pár napja beteg volt,a doki szerint torokgyulladása volt és bélgyulladása de szerintem ez nem igaz. Buta ez a doki én szerintem.. hányt és nem evett nem ivott levert volt..kapott szurikat és jobban lett most meg ez..
2016. júl. 6. 20:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Fotót tudnál küldeni? Ha annyira nem súlyos 1 nap még bele fér de holnap mindenképpen vigyétek el. Ha anyukád nem segít kérd meg a nagyszülőket vagy esetleg ismerősöket.
2016. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
segít ő..de eléggé kivan,a másik kutyámnak aki neki az anyja,bélgyulladása van és most infuzión van miatta is idegeskedni kell..elegem van:( nem akarom hogy elpusztuljanak..
2016. júl. 6. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!