Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Horvátország kistestű kutyával...

Horvátország kistestű kutyával, hová menjünk?

Figyelt kérdés

Augusztus második felében utazunk, de a helyet még nem tudjuk. Nem szeretem a tömött strandokat, inkább mennénk valami kis eldugott helyre.

Gondolom minél délebbre megyünk, annál jobb, de esetleg van valakinek konkrét ötlete? Természetesen olyan részre, ahol a kutya is fürödhet :)


2016. júl. 7. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi Krk szigetén voltunk. Nem volt tömeg és van kutyás rész a parton :) gyönyörű hely volt.
2016. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy hol voltatok?
2016. júl. 7. 14:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát már nem tudom pontosan. Azt tudom hogy vannak ilyen sátor helyek. Persze kis "kunyhót" is lehet bérelni. Szerintem végig a parton vannak kutyáknak kijelölt részek. :)
2016. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Brela. Ott több kis part van, mi is akarjuk vinni a miénket, pont azért mert találni olyan partszakaszt, ahol kevesebben vannak, illetve nincs kutya.. :) ja és persze mindemellett GYÖNYÖRŰ hely.
2016. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Neked is a vàlaszt 😀

Én Makarska-t néztem, ugy látom Brela is arrafelé van. Nekte van már szállásotok?

2016. júl. 8. 05:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, Makarska is jó hely, de jóval zsúfoltabb. Meg nekem ott kb 2 strandrész tetszik, Brelában az a jó, hogy pl amíg en napozok a barátom egész nap a vízi életet nézi búvárkodva :) makarskán meg nem olyan látványos. Plusz brelán van egy tökjó étterem, amit látogatunk attól jobbat még nem találtunk:) nincs még szállásunk mert egyenlőre nem látjuk előre melyik héten lesz jó, de airbn (vagy hogy kell leirni) van még sok hely kutyával ami a parttól nem messze van. De amúgy mi brelán haus Zelic-ékhez szoktunk járni de ott nem kutyával mert elvileg az ő kutyájuk nem szereti a kutyákat.. bár szerintem tavaly csak azért írták mert az enyémtől féltették a sajátjukat...

Meg most nem szobába hanem apartmanba akarunk menni, mert ha pl elmegyünk hajókirándulásra és a kutyát otthagyjuk, nem kéne hogy még véletlenül is bejöjjön egy idegen hozzá...

2016. júl. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja meg tavaly volt olyan Brelán? Egy boxer labrador páros, akik felváltva ugrottak a szikláról a vízbe, rendesen nekifutásból :) nagyon aranyosak voltak.. szóval van sok lehetőség kutyának is :)
2016. júl. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy ezt leírtad, köszönöm :)
2016. júl. 8. 08:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Horvátország jó választás! Mi is kutyával mentünk oda. A strandok tele vannak kutyafuttatókkal. Mi pl. találtunk egy kis öblöt ami csak a mienk volt.
2016. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat, Brela-ra esett a választásunk :)
2016. júl. 13. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!