Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhás a kutyám! Mit tegyek?

Kiseva78 kérdése:

Bolhás a kutyám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kapott advantix cseppet /előtte valami mást cseppet de kidobtam a csomagolást/, körbe fújtam a lakást Insecticide 2000-el! DE MÉG MINDIG BOLHÁS! Mit tudok még tenni, hogy ki irtsam a bolháit? Neostomozan-al kezelhetem a cseppek ellenére?
2016. júl. 7. 18:54
 1/7 anonim válasza:
Bolhariasztós nyakörv.
2016. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zombienyul ***** válasza:

Egyszer a macskámmal jártam így, hogy a világért semmi sem hatott rajta... 8000Ft-os Frontlinetól a legdrágább nyakörvig... Végül 1-2 héten keresztül fürdettem és szépen türelmesen egyenként szedegettem ki belőle a bolhákat.


Most a Huskymmal ugyanez a helyzet.. szépen összeszedett valahonnan bolhákat, most várom a bolha csepp hatását, ha nem válik be akkor ugyanazt fogom vele is csinálni, minden nap fürcsi és bolha vadászat.


Nagyon kellemetlen és idegesítő dolog, de hidd el megéri, hogy ne bolhásodj le nagyon :/

2016. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Folyamatos szél mentes 25 cfok felett heti 2 fürdetés is segít , sampont ne Fresnapba vegyél marha drága ott . Napi 1 felmosás portörlés lábtörlő kiáztatása megöli a lárvákat . A 2000I fekhelyre való , a geránium illóanyagát nem bírják .
2016. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a fypronil (fypryst) azonnal megoldotta a dolgot, egy kutya négy macska. A probléma mindig a fertőző környezet ilyenkor, valahonnan újra összeszedik, de egy idő után kopni fognak, mivel az állatra felmászó új egyedek is folyamatosan pusztulnak. A 4 hetet be kell tartani, nem szabad linkeskedni.
2016. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fekhelyét is kezeld le.
2016. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Mosd.meg többször a kutyusodat bilhairtó samponnal.

2.vegyel neki bolhairto nyakörved vagy valami sprayt

3.a.helyét is takarítsd ki .

REMÉLEM SEGÍTHETTEM !

2016. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszön szépen a válaszokat! :)
2016. júl. 15. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!