Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban tartott kutyánál...

Lakásban tartott kutyánál hogyan védhetem meg a padlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan érkezik a lakásba egy kölyök kutya. Napközben, amikor nem vagyunk itthon, akkor az egyik szobába lesz bezárva. A szobában parketta van. Mivel lehetne védeni a padlót, hogy ha esetleg bepisil, akkor nem szívja be a pisit a parketta mire hazaérünk?

Köszi előre is a segítséget!



2016. júl. 8. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kőpadlós, vagy linóleum padlós helyiségben legyen, amíg nem vagytok otthon.

Nem tudom, mennyi idős lesz a kölyök, de ha pici, 2-3 hónapos, akkor nem esetleg fog bepisilni, ha rommá fog mindent pisilni-kakilni eleinte.

Ezért semmiképpen nem jó ötlet a parkettás szoba.

2016. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még kölyök, igen. Az a baj, hogy az egész lakás parkettás, kivéve a fürdőszoba, de az meg nagyon nagyon pici lenne neki. A szobába meg legalább tudna rohangálni napközben is.
2016. júl. 8. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg pár hónapra linóleumot lehetne akkor letenni a parkettára. Még mindig olcsóbb, mint később újraparkettázni. Jobb ötletem nincs.
2016. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szobakennellel ;)
2016. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

lehet kapni valami cuccot. Parkettás boltban ajánlották nekünk. Bekened vele a parkettát és lezárja a repedéseket. De azért a kaki pisi nem tesz jót.


Viszont. Elég hamar kutyapelusra lehet őket szoktatni. Ha arra pisil, akkor megúszod a parketta gondot.

2016. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, elég neki a fürdő. Tudod mit csinál egy kutya egyedül? Fekszik, alszik, vagy unalmában rombol. Nem rohangál, nem fárasztja le magát.
2016. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!