Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova sorolnátok be ebbe a...

Hova sorolnátok be ebbe a rangsorba ezt a két kutyafajtát?

Figyelt kérdés

[link]


-Hovawart

-Svájci fehér juhászkutya (gondolom ő még az első táblázat)



2016. júl. 9. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
A juhászkutyák elég okosak így a svájcit az elso 15 be sorolnám a másik fajtát nem szeretem
2016. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Hovawartok is okosak, a svájci szintén. Utolsó helyekre biztos nem tartoznak, szóval 2. táblázatba helyezném őket.
2016. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a listaval egy baj van, nem a kutya eszet mutatja, hanem, hogy mennyire engedelmes.


Ott az akita, borzalmasan okos kutya, de nem fog neked paradezni, 2 ismetlesbol megtanulja amit kell, de nem fog neked csak azert lefekudni, hogy bemutathasd neked milyen okos kutyad van. Ezert mondjak, hogy az osi fajtaknal akkor fog neked barmit is megcsinalni ha ertelmet latja vagy megeri neki.


+ nagyon sok esetben mire ra tudod vezetni a kutyat bizonyos feladatok vegrehajtasara lehet sok megoldast kell kiprobalnod. Nekunk a Fekszik parancs volt ilyen 2-3 modszert is kiprobaltunk, de nem ertette aztan talaltunk az internet eldugott bugyraban egy megoldast 2 proba utan rohogve megcsinalta. Aztan ott van az is, hogy mire. Egy bordercollie sosem lesz jo vakvezeto, de egy Labrador sem feltetlen lesz a legjobb terelo kutya.


Szoval en nem sokat adok erre a listara, maximum szep probalkozas valami alapjan rangsorolni a kutyakat, de ennyi.

2016. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy hülyeség.

.Van olyan kutyafajta aminek még a nevét se írták le helyesen,mellesleg én egy kicsit furcsának találom hogy ritka kutyafajtákat pl:chesapeake bay retriever beraknak a felsorolásba,ahelyett,hogy az elterjedtebb kutyafajtákat rangsorolják.Nekem nagyon úgy tűnik,hogy ez a rangsorolás el van rontva,és az a néhány ritka fajta azért van benne,hogy látszódjon:a cikk írója ért a kutyákhoz.

Én ezeket a rangsorokat azért nem szeretem,mert a border collie nagyon okos kutya,de egy labrador nem butább nála.Ahogy a beagle sem tanítható nehezen,sőt,kifejezetten gyorsan tanulnak.

2016. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Negyedik vagyok.

A legbutább kutyák között ott van a masztiff is.A kérdés csak az hogy melyik?

Brazil,angol,tibeti?

Nyilván vannak különbségek fajtánként,de fajtán belül is.


De ha neked tetszik ez a rangsorolásos dolog,és hogy a kérdésedre válaszoljak.

A hovawart és a svájci fehér juhász tanulékony kutyafajta,úgyhogy előkelő helyen végezne.

2016. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!