Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 hetes kiskutyám kuk@cának...

12 hetes kiskutyám kuk@cának két oldalán csomók vannak? (nem a golyója) mi lehet az?

Figyelt kérdés
Ilyen kemény csomók vannak a bőre alatt. először csak egy volt neki és most egyre több. Állatorvos azt mondja figyeljük, hogy nagyobb vagy kisebb lesz, de igazából inkább csak több lett. Mélyen a bőr alatt, de kicsit fényesedik a felszíne, mint a pattanásnak, de nem az és nem is fakadna ki. Mozdítható a bőr alatt. szóval nem pati vagy ilyesmi.
2016. júl. 9. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvitted dokihoz vagy csak beszéltél róla? A kutya farkának tövénél normális, hogy van két dudor, a péniszcsont okozza, emiatt tud beakadni párosodáskor a nősténybe. És ez kidudorodhat a bőrön át. De egyáltalán nem biztos, hogy te azt érzed, ezért kell elvinni a dokihoz aki megnézi.
2016. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valami zsircsomo esetleg. Nezd ha a doki nem tudja mi az (ami mondjuk nekem eleg erdekes), akkor szerintem itt sme fogsz valaszt kapni max abban remenykedhetsz valaki jart mas hasonlo cipoben mint te.


Remelem talasz megoldast.

2016. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy volt állatorvosnál. Az állatorvos nem mondott semmit csak hogy figyeljük, hogy nagyobb vagy kisebb lesz vagy milyen, de azóta meg már több is lett. És nem az a két bogyó a tövében hanem a kukója két szélén de felül és inkább zsír vagy gennycsomónak néz ki. Mintha valami megszúrta volna de nem akar múlni és több is lett. Pénteken megy oltásra akkor is meg fogom mutatni.
2016. júl. 9. 11:55
 4/4 A kérdező kommentje:
igen egyébként arra gondoltam hátha másnak is volt ilyen a kutyusának.
2016. júl. 9. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!