Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Golden retriver szereti a...

A Golden retriver szereti a vizet? Pár napja kaptunk egy Golden retriver kiskutyát és megszeretném tuduni hogy szereti-e a vízet.

Figyelt kérdés

#kutya #golden_retriver
2016. júl. 9. 14:45
 1/6 anonim válasza:

Figyelj az én Lolàm aki szintén egy golden és lassan 10 éves még nem panaszkodott azért mert vizet adok neki. :)

De szerintem arra gondolsz, hogy hogyan érzi magát a vízben, mert akkor viszont azt mondanám, hogy az én kutyusom igazán szeret fürdeni,'ùszni', a vízben játszani...stb.

2016. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kutyát szoktatni kell a vízhez, utána megszereti. De ha ennyire laikus vagy a témában, akkor előbb menjetek el egy kutyasuliba, ahol megtanítanak téged arra, hogy hogyan kell nevelni egy kutyát. Anélkül akaratlanul is, nagy károkat tudsz okozni.
2016. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyak annyira nem szeretik ha vizesek lesznek (van par fajta akit nem erdekel, mert erre lettek kitenyesztve mint az Ujfulandi). Mi sokat jartunk vizkozelbe es hagytuk felfedezze maganak, aztan rajott, hogy a viz ebben a melegben milyen remekul tudja huteni szoval elkezdte a melyebb pontokat keresni ztan kb 2 honap utan egyszer cska belecsobbant mi meg nagyon orultunk neki. Hagytuk a maga tempojaban fedezze fel. Lehet egy medencevel gyorsitani meg jutalomfalattal, de ha elbabralod az eletbe nem fog viz kozelebe sem menni. Nem eri meg szerintem.
2016. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekek ez egy retriever. Imádják a vizet. De még kicsi tehát ne pancsizzon. Majd ha 5-6 hónapos korától. De ha lesz ivartalanítva ebben a korban akkor értelemszerűen ne mert fertőzést kap. Sulit javasolnék....mert nem vagytok nagy kutyások ahogy látom. Nektek van 5 kutyátok a mamátokkal együtt?
2016. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*mamád kutyáival együtt
2016. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem goldenem van,es ki nem állja a vizet.A furdetés is elég nehezkes.De a goldik nagyon tanulékonyak,előbb utóbb megszokják.Jutalomfalat,sok dicsérés,türelem...Nekem sikerült,Neked is fog!Hajrá!:DDD
2017. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!