Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan akinek kék...

Van itt olyan akinek kék kékhordozó vagy vörös francia bulldogja van? Egy halványvörös kis szuka tk nélkül mennyiért reális?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 16:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az oltások+chip áráért.
2016. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
persze hogyne tenyésztő uraság
2016. júl. 9. 16:13
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
En bulldogot nem vennek csak normalis tenyesztotol TK-val. Nem a legegeszsegsebb fajta amugy is sok gondoskodast igenyel, szerintem ha mar ez a fajta tetszik ne tetezd azzal, hogy kitujda honnan veszel valami fajtajellegu kevereket aztan tobbet leszel vele dokinal mint otthon. A TK ara kb 5-7k Forint hidd el a szaporitok nem ezen sporolnak (nem mind de a nagy szazaleka kokler es nagyon silany minosegu kutyat adnak el).
2016. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Mi bajod van az 1. válaszoló válaszával? Igaza van.
2016. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
a törzskönyv ára 5-7ezer ft?? jaaa de 100-200ezerrel töbet számolnak fel
2016. júl. 9. 16:40
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
És az nem zavar, hogy nem a törzskönyvért számolnak fel annyit, hanem hogy EGÉSZSÉGES legyen a kutya?
2016. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Nem azt azert szamoljak fel, hogy te szep egeszseges kutyat kapjal bizonyithato osoktol akiket nem egyszer a vilag masik felerol hoznak ide, hogy frissitsek a vervonalat, betegsegekre szurve, valogatott egeszseges genek tovabbvitelevel, kotelezo oltasokkal es igen jol szocializalva. Rendesen taplalva jo helyen tartva, altalban a kutya elete vegig telefonos ugyfelszolgalatkent valo mukodesert fizetsz 200.000 Hufot, amit ha lebontasz a kutya eletkorara kb 2000 forint havonta.


Ebadta.hu nezz korul, valaszt fogsz kapni mennyi a Tks es a TK nelkuli kutya.


Sok sikert.

2016. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Hagyjátok, az ilyennek nem lehet elmagyarázni.

Nekem volt szapis franciám. Vegyél csak te is, jó tanulság lesz egy életre, abban biztos vagyok. Néhány év, ami alatt a gatyád is rámegy az orvosi költségekre, és máris szorul majd beléd némi tisztelet a lelkiismeretes tenyésztők iránt.

2016. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

5500Ft a tk. Nem vagyok tenyésztő, egy fantasztikus keverék kutya gazdája vagyok akit pont a szapik miatt adtak le...

A tenyésztő: szűri a kutyákat, új vérvonalat hoz be, egészségesen táplálja a szukat+kölyköket az idő alatt, ad garanciát stb...

2016. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező ne írogasd ki ide, hogy neked , nem kell TK-es kutya , mert leszedik ezek a fejed. XD
2016. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!