Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a yorki kutyusom télen kb...

Ha a yorki kutyusom télen kb 1,8kg lesz, kb hány centi hosszú kisruhát kell vennem? 21,25, vagy 27centiset? Télen nem tudom megvenni mert külföldre megyünk, itthon olcsóbb lenne előre megvenni.

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Minek neki kutya ruha? A szőre szerinted mire van? Ha nem nyíratod kopaszra akkor a szőre is eleget véd.
2016. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen stílusban válaszolni?? Híába van szőre, de a kistestű kutyák fáznak. Es nyilvan nem kopaszra lesz nyírva, de nem is hagyom hogy földig érjen. Inkább ne írj ha bunkó vagy!
2016. júl. 10. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem 1 kistestű kutyával találkoztam már itt és még őregek is voltak mégsem volt rajtuk semmiféle gönc. (1# vagyok) Mellesleg nekem is rövid szőrű pincsi keverékem van és nem fázik.
2016. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első, én is a "plázakutyák" (kistáska, 20 féle ruha, szőrfestés) ellen vagyok, de azt elismerem hogy kell nekik egy kabát télen. (Nekem törpe snacim volt, volt egy darab házilag készített kabátja, kellett neki)


Kérdező, sajnos nem tudom a választ, de ha a családban tud valaki varrni akkor otthon is készíthetsz olyat amilyet szeretnél, illetve sok állatboltba be lehet vinni a kutyát, hogy felpróbálhassa a kabátokat és hámokat. :)


Remélem segítettem valamit.

2016. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, jó ötlet! Igen, én sem divatból öltöztetném, hanem csak mínusz fokokra valami meleg kényelmes pulcsit vagy kabátot szeretnék neki. :)
2016. júl. 10. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!