Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg lehet valahogy tanítani a...

Meg lehet valahogy tanítani a kutyát, hogy ne lépjen bele a papucsomba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokaknak épp az a gondjuk, hogy a kutyájuk nem megy láb mellett. Hát az enyém túlságosan is, sőt inkább láb alatt. Sokszor már összekuszálódnak a lábaink, nagyon idegesítő, folyton vigyáznom kell, hogy ne essek át rajta. Biztos írjátok majd, hogy kutyasuli, de nekem nincs rá pénzem most és a közeljövőben sem. Régebben jártunk, ott meg is tanulták pórázon a láb mellett sétát, de az udvarban is folyton a nyomomban van, mert mindenhova követ, csak sokszor leesik rólam a papucs.
2016. júl. 10. 14:36
 1/3 anonim válasza:
Szerintem tedd olyan helyre ahol nem tudja elérni ha pedig szükséged van rá leveszed!:)Szerintem egyébként nagyon aranyos hogy belelép!:D
2016. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, és tényleg a kutya is aranyos, de úgy értettem, hogy akkor lép bele mikor én is benne vagyok. :-) Véletlenül lép bele, mert annyira a lábam mellett akar menni.
2016. júl. 11. 20:27
 3/3 anonim válasza:
Kicsit szerencsétlennek tűnsz... amikor már elég közel van hozzád, lökd arrébb a lábszáraddal vagy a lábfejeddel. Ha rálép, állj meg fordulj felé és szidd le hogy ezt nem szabad csinálni. Ezt csináld többször, de legyél türelmes vele lehet hogy lassan fog menni a tanulás
2016. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!