Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtától tartanak...

Melyik kutyafajtától tartanak (félnek) leginkább az emberek?

Figyelt kérdés
A lehető legtöbb embernek a véleményére kíváncsi vagyok, előre is köszönöm mindenkinek.

2016. júl. 10. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Pitbull.
2016. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Aki nem kutyás az mindegyiktől, aki meg kutyás az meg egyiktől sem :D
2016. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
A legtöbben a nagy testű, agresszívabb kutyáktól félnek, ámbár én már láttam olyat is, aki palotapincsitől is rettegett.
2016. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Kistestűek pl. Csivava,Yorkie,Palota pincsi. Agresszívebbek mint egy pitbull... Bár is itt felénk örjöngő bull típusút még nem láttam, annál több agresszív ölebet...
2016. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Kistestűektől is sokan félnek, agresszívek, idegesek, sokszor nem nevelik meg őket rendesen.
2016. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

Engem egy palota pincsi akart a bicikliről leszedni:) Szabályosan félelmetes volt ahogy nekem támadt! Azóta félek az összes palota pincsitől.

Egyébként a rottweiler,pitbull,dobermann. Sztem ezektől félnek a legtöbben.

2016. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

En az amstaffot is hozzatennem a listahoz.


Hozzateszem en nem fajoktol, hanem gazdaiktol "felek". A fajta onmagaban semmit nem jelent, de mikor meglatok egy igazi osotba Amstaffos sracort leri rola, hogy neki ez inkabb statusz-szimbolum, semmit egy eloleny. Na ott inkabb kerulok, mert az esetek 99%-ban amint a kozelukbe erek azonnal elkezd a kutyam fele kapni a masik kutyaja.

2016. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy sokaknak ez fura lesz, de én a németjuhászoktól :(


Eddig már 3 akart megtámadni, egynek sikerült is. Soha más fajtval nem volt konfliktusom, pedig nem féltem tőlük korábban, de miután a harmadik is nekem ugrott egy buszmegállóban, mikor csak elsétáltam mellette (ott volt a gazdája, visszarántotta, de akkor is...) azóta nem erőletetem a kapcsolatot velük. Hál istennek nincsen a közelünkben egy sem.

2016. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt/van bullmacim, cane corsóm, amstaffom. Imádok minden "ronda" nagy kutyát, nem félek tőlük.

És rettegek a spánielektől. Egy megtámadott, a reflexemen múlt, hogy nem mart belém. Azóta egyikben sem bízom.

2016. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is a német juhászkutyáktól tartok. Egyszer a belvárosban mart rá egy a kezemre mikor elmentem mellette a járdán, és persze a gazdának állt még feljebb,hogy minek mentem ott amikor nem láttam,hogy ott a kutya? Nonszensz. Bennem fel sem merült,hogy ha valaki szájkosár nélkül Budapesten sétáltat egy németjucit, az a kutya megbízhatatlan. A második támadás a lépcsőházban történt,- szintén német juhász- én mentem be a házba nyitottam az ajtót és rámugrott a kutya. Gazdi valahogy lerángatta, és közölte miközben alig bírta lefogni a vicsorgó kutyát,hogy menjek nyugodtan nem bánt...hát lehet őt nem, de mondjuk ha a gyerekemet engedem előre nagyobb baj lett volna. Na azóta ha meglátok egyet, akkor inkább kerülök egy utcát. Tisztában vagyok vele,hogy nem a kutya hanem a gazda a hibás, illetve a szaporítók akik miatt ennyi ideggyenge juhászkutya van, de az tuti én egyben se bízok. Ami vicces mert mert a szüleimnél vígan játszok a rotikkal a kertben.
2016. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!