Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek 3 kutyája?

Van valakinek 3 kutyája?

Figyelt kérdés
Nekem most kettő van, egy 3 éves Border Collie és egy 4 éves Amstaff. Mondhatni tapasztalt vagyok kutyák terén, volt már pár (ők az 6. és 4. kutyáim) szeretnék egy 3-at is. Az Amstaff a domináns, de természetesen én vagyok az ,,Alfa". A kutyák 2,5 éve vannak együtt. Nem tudom hogyan fogadnának egy 3. kutyust. Vannak tapasztalatok? Amúgy egy Whippetet szeretnék 3-nak. Mindegyik kutyám kinti a Whippet nem valószínű hogy az lenne. Mindegyik kutya kan, a harmadik is az lenne. 2 kutyával már megküzdöttem de kicsit bizonytalan vagyok a 3. terén..

2016. júl. 11. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy az Alfa akkor a másik kettőnek nincs beleszólása ki falkatag és ki nem. Csak ha az az egy kutya kinti-benti lesz akkor a többinek is annak kell lenni hogy ne legyenek féltékenyek.
2016. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ők is bejárnak bár, nekik külön helyük van, onnan nem nagyon mászkálhatnak, köszi! :)
2016. júl. 11. 17:26
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Minek 3 kutya? Nekunk egy van de az pont eleg, se nem igen keves se nem sok.
2016. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha van lehetősége 3 kutyát tartani akkor másnak mi beleszólása van? Másnak van 5 akár már 10 kutyája is.. és? Ha elbír velük és el tudja őket tartani akkor mi közünk hozzá hogy mit csinál?
2016. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van utolsó! Nekem már nincs de régen volt. Volt egy kaukázusink és utána vettünk még 2 kölyök cocker spánielt. Nálunk mindegyik kutya szuka volt. Nagyon jól kijöttek 3-an. Estére külön zártuk a 2 kicsit a nagytól, de nappal mindig együtt voltak és a nagykutya az első perctől kezdve jól kijött a kicsikkel. Soha nem bántotta őket.
2016. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan tarthatsz 3.-ik kutyát, ha egymást elfogadták akkor a harmadikat is elfogják. A whipet nagyon jó fajta.Ajánlom.De mondjuk azt tudni kell hogy a whipet meg az agarak elégé finyássak.Ezért csak bent lehet tartani öket.Ezt onnan tudom hogy van agaram.
2016. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jol el lesznek főleg ha kölyök a 3.jo mozgékony.mind három okos de akkor is az amastaf lessz a főnök.

Nekem 4 kutyám van(5volt)pitt havanese egy korcs meg egy csivi.jól kijönnek nem kell zárogatni stb.mind szuka.sajnos az 5.pitt stafi kan volt igy amikor be éredt kezdődött a harc.igy elajándékoztam egyedüli kutyának .és megtanultam hogy a mi falkánkba csak szuka jöhet.

Ja és nagyon irigyek egymásra erre figyelj ne tűrj semmi civakodást.

2016. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagy hülyeség annyi kutyát tartani. Elrabolja az összes idődet, a kutyákon kívül semmivel sem fogsz tudni foglalkozni. Ja és ne felejtsük, ezek nem plüss kutyák hanem élőlények, 15 évig kell gondozzad őket. Nem lehet csak ugy meggondolni holnapután.
2016. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 neked miért fáj hogy neki van ideje 3 kutyára is? Azt csinál az idejével amit akar és szerintem jól tudja mennyi energiával jár egynél több kutya. Ha van ideje akkor legyen harmadik is, miért akarod megmondani hogy mennyi időt fordíthat a kutyáira?
2016. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek senkinek semmi köze ki hány kutyát tart.ha szereti a kutyákat.én el sem tudom képzelni hogy ne legyen vagy csak egy legyen.ha több kutyát tart lunk az igaz hogy több a dr ...a kaja de ennyi .mivel egyszerre foglalkozol velük nem lessz az egész napod oda.a szeretet pedig nem idő.jo a 3 kutya ne halgass senkire ha kell neked vedd meg.
2016. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!