Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felismeri a kutya a testvérét?

Felismeri a kutya a testvérét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap kiderült, hogy a 4 éves kutyusomnak kiknél van 2 tesvére. Vajon ha találkoznának tudnák, hogy ők tesók?


2016. júl. 12. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Valószínűleg nem rögtön de kis idő múlva felismernék egymást.
2016. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2016. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
nem
2016. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tudnák, csak leszarják :) Náluk nincs nagy sírós összeborulás a régen látott rokonokkal, semmi közük már egymáshoz.
2016. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kár.:( köszi a válaszokat!
2016. júl. 12. 16:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt régen egy kutyám, akinek a tenyésztője nagyon nyomon követte a kiskutyák sorsát. Ha pár hónapig nem tudósítottunk, hogy mi van a kutyával, mindig ránk telefonált. És az volt a szokása, hogy minden évben az alom születésnapján rendezett találkozót az alomból származó kiskutyának és gazdáiknak. Meghívott minket egy találkozóra a kertjében.

Az én kutyámnak 4 alomtestvére volt, egy kivételével mind ivartalanítva lettek. Amikor találkoztak, jól elvoltak, eljátszottak egymással, de semmi különös, csak annyira, mint bármelyik másik barátságos kutyával.

Amennyire ezt ember tudhatja, nem ismerték fel egymást. De nyilván 100%-ra nem tudhatjuk. Mindenesetre jól nevelt, kedves kutyák voltak, és eljátszottak egymással, mint bármely más jól nevelt, kedves kutyával.

Aztán, mikor már a kutyám a 6. évét betöltötte, olyan beteg volt, hogy nem tudtunk elmenni a találkozóra, és még a következő előtt el is pusztult sajnos.

2016. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom.:(

Ez az éves találkozó viszont egy nagyon kedves és figyelmes dolog volt az én véleményem szerint.:)

2016. júl. 12. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam már testvértalálkozón, szerintem inkább a gazdinak öröm őket együtt látni. A kutyák barátságosak voltak egymással, de inkább azért, mert jól szocializált, kedves kutyák mindannyian, az nem látszódott rajtuk, hogy felismernék egymást és ezért jobban örülnének.
2016. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából ez a testvértalálkozó nem azért volt tartva, hogy a kutyák találkozzanak a testvéreikkel, hanem a tenyésztő viselte nagyon szívén az alom sorsát, és szerette volna időnként látni őket. Meg a gazdáknak is tapasztalatcsere volt. A kutyáknak csak olyan volt, mintha mondjuk hétvégén egy séta közben játszottak volna egymással, de azért nyilván ők is élvezték (csak nem a testvéreik miatt. és nem, a tenyésztőt sem ismerték fel :))
2016. júl. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!