Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmastiff magyar éghajlatot...

Bullmastiff magyar éghajlatot hogy viseli?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Bullmastiff kutyát csak nem tudom hogy bírja a hideget mert az előző kutyám egy Dobermann volt és ö kimondottan fázós volt és télen nem is lehetett vele nagyon sétálni kutyasuliba menni mert fázott még úgy is hogy kutyaruha volt rajta hogy egy Bullmastiff kutya mennyire fázós télen a havat hogy viseli?
2016. júl. 12. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy bullmasztiff masszívabb mint egy dobermann. Kinti-benti tartással. Szerintem nem fázna annyira mint egy dobermann. De ez csak saját vélemény.
2016. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a bullmasztiffom lakásban volt.

Jobban bírja mint a dobi meg jóval masszívabb kutya egy tömör izom ,61kg izom.

Bírja csak a redőit törölgesd vizes ronggyal. Meg ha folyik a nyála töröld meg a száját. Az enyém a Dunában hülyéskedett mindig. Nem a hidegre lett teremtve legyen egy nagy háza szalmával teli ha kint lakik. De jobban szereti a meleget télen meg hogy a gazdival van.

2016. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor télen vagy még talán ősszel is kell rá ruha ?
2016. júl. 13. 06:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát valami kéne ha nem lakik majd bent. De olyan ruhát keress amiben megőrzi a tekintélyét....persze ruhában nagyon viccesek meg aranyosak. Ivartalanításkor is azt adtak nekem a kutyàkhoz. Bár már kicsi nekik. Bullmasztiff nem volt ivartalanítva.
2016. júl. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!