Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bőr nyakörv vagy nylon?

Bőr nyakörv vagy nylon?

Figyelt kérdés
Németjuhásznak melyik a jobb?
2016. júl. 12. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bőr.

Nylon?

2016. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen bőr
2016. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nylon alatt ezt értem:

[link]


Köszönöm a válaszokat! :)

2016. júl. 12. 22:48
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Tökmindegy, csak rendes fém csatja legyen, mert ez a műanyag szutyok hajlamos kinyílni, vagy eltörni, főleg télen a hidegben.
2016. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
A kutyusomon volt kezdésnek egy műanyag csatos "pánt", folyton kilazult, fennállt a veszélye, hogy kibújik a nyakörvből (bundás jószág is emellett). Így vettem egy bőr, rendes csatos nyakörvet ez tökéletesen bevált.
2016. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Én nylon nyakörvet használok és nincs vele semmi gond, de vásárlás előtt a csatot tesztelni kell. Előnye, hogy nem tesz kárt benne az eső és kimosható :)
2016. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó vagyok. Miért lettem lepontozva? Én nylont használok régóta... a csatot mint írtam jól megnézed, mennyire erős, jól zár-e. És nem a kínai vackot kell megvenni, hanem ami az állatboltokban kapható. Azzal nem lesz gond. A méretet egyszer jól beállítod és kész, nekünk sem csúszik el. A bőr is biztos jó és erős, de a víz/hó nem tesz jót neki. Ez az én véleményem, de természetesen te választasz. ;) (Nálam Anione és Trixie márka vált be eddig.)
2016. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindkettő nyílt/tört már (AniOne nyílt, Trixie tört). Mármint nem az én kezemben, az csak egy volt, az is vagy tíz éve, de az erősebb rántást nem szeretik a műanyagok, akár a gazda, akár a kutya ránt bele egy izmosabbat.
2016. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6-os, nem én pontoztalak le, nekem sokat segített amit írtál, köszönöm! :)


Köszi a válszokat mindenkinek! :)

2016. júl. 13. 19:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem textil van, nem nyílik, a csat zárható, nem tud kinyílni.
2016. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!