Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csuklik a kutyám, mitől lehet?

Csuklik a kutyám, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Épp ma 8hetes kiskutyát kaptam, (ma is kaptam, meg ma van 8hetes) és délután már 2x csuklott. Ez mitől van? Hamarabb vigyem orvoshoz, vagy nem nagy baj ez? Amúgy is vinném, csak nem pár napon belül.. ha fonzos , holnap felhivom az öllatorvost, és elviszem.

2016. júl. 13. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni. 4-5 hónapos korára már szinte teljesen abbamarad.
2016. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
72%
de cuki:) szerintem csak akkor vidd el, hogyha folyamatosan csuklik és nem hagyja abba
2016. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Duenna ***** válasza:
44%
Ha evés után csuklik, akkor túl éhes volt, és habzsolva evett. Ilyenkor csuklik. Mivel a kutya még kicsik, így az egy napi kaját eloszthatod 3 részre is, reggel, délben és este. Próbáld ki, lehet, hogy elmarad a csuklás. Ha nem marad el, akkor vidd el az orvoshoz tanácsot kérni.
2016. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne reagáljátok már túl. Az én kutyámra általában csak úgy random rájött a csuklás... semmi baja majd kinövi. ezzel igazán felesleges orvoshoz rohanni. Mi is napi 3-szor etettük és nem is habzsolt mégis csuklott. A húgom kitalált egy jó trükköt. Mikor csuklik jól megijeszted(odacsapsz mellé egy jó nagyot) szinte egyből abbahagyja persze nem volt ez rendszeres nálunk :) Egyébként 3 és 4 hónapos kora között 1 de legtöbbször 2 naponta csuklott.
2016. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kölyök korában ez teljesen normális. Nekem is állandóan csuklott. Mikor már kezdett nőni utána meg abbahagyta.
2016. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!