Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak legyek a kutyám...

Miért vannak legyek a kutyám körül?

Figyelt kérdés
Megfürdettük a kinti kutyánkat és még mindig vannak körülötte legyek. már 14 éves. nagyon öreg. keverék. süket is szerintem. meg még állat is megtámadta, sebes a füle. az lehet hogy a seb miatt vannak a legyek? vagy azért mert rosszul fürdettük le?

2016. júl. 13. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Az a seb miatt van nekünk is volt egy kutyánk pont ezzel a problémával sajnos már meghalt :( valami krémmel kentük nem tudom mi a neve de attól egy kicsit alább hagyott a fájdalma bocs hogy nem igazán tudok válaszolni de nem nagyon voltam ott amikor kenték a szüleim én nem is értek hozzá de azért remélem valami ötletet adtam.
2016. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
A seb miatt lehetnek ott. Fertőtlenítsd le és ha lehet engedd be a kutyát hogy ne szálljanak rá.
2016. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Duenna ***** válasza:
30%
Gyógyszertárból vegyél 3 %-os hidrogén-peroxidot az tökéletes fertőtlenítő-szer. 300 forint 1 deciliter. Öntsél belőle egy papírzsebkendőre, vagy kis vattára, és naponta többször töröld át a fülét vele. Vigyázz, a szemébe ne menjen bele a hidrogén-peroxid.
2016. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy a seb miatt van. Csináld amit a hármas írt, vagy fertőtlenítsd Betadinnal, de ne engedd a legyeket rászálni, mert beköpik a sebet, s előbb-utóbb légylárvák (kukacok) fognak kibújni a kutya bőrre alól. Gusztustalan, és nagyon nehéz kiírtani őket!
2016. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de a kutyám kinti kutya és nagyon keveset vagyok vele. és a házba sem hozhatom mivel ittbent van egy kölyökkutya. akkor mit csináljak?
2016. júl. 13. 23:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi baja lesz a kölyöknek? És miért nem foglalkozol szegénnyel? Attól hogy öreg ugyan úgy kutya... na mind1 kezeld a sebet mielőtt baj lesz. Egyébként csak napközben kellene. Éjjel már nem annyira aktívak a legyek.
2016. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Duenna ***** válasza:
100%
Akkor kérjél meg valakit, hogy a fülét kezelje le a fertőtlenítő szerrel. Ennyit valaki csak meg tud csinálni.
2016. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez gusztustalan, bent a cukkermukker kiskutyuli, a nagy öregnek meg köpik a sebes fülét a legyek kib*szva az udvarra... Tiszteld már meg (családostul) annyira, hogy lekezelitek a sebet és beengeditek a házba!
2016. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen, az már egy nyugger kutya . Megtette a magáét és ez a köszönet , ez a hála, hogy se nem lát, se nem hall már, szét is tépik a saját portája közepén és le se sz*rjátok ?! Nem való ilyen embereknek kutya én mondom, szívtelenség ne tovább-ja !!!
2016. júl. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És még sokan azt szólják meg, aki panelban tart kutyát. Jobb kivágva a süket kutya az udvarba, miközben belepetéznek a legyek a sebébe. Kár volt vennetek mégegy kutyát. Egy sem lenne való.
2016. júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!