Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Házi koszt a kutyának mit...

Házi koszt a kutyának mit kell róla tudnom?

Figyelt kérdés
Kaptam egy aranyos kutyust nem szeretnék neki adni konzervet mert nagyon sók rosszat halottam róla tápot meg házi kosztot szeretnék neki adni csak még nem volt kutyusom és nem tudom hogy házi koszból mit lehet neki adni és mennyit szóval mit kell róla tudnom?
2016. júl. 13. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fűszeres és nagyon zsíros kajákat ne adj neki. Bár gondolom , hogy mindennap ti sem esztek fűszeres ételeket.
2016. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kenyeret,a tésztát, a gabona féléket és a szóját kerülni kell. Biztosan van több dolog is de én csak ezeket tudom.
2016. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg nagyon cukrosat se. Kakaós, csokis dolgokat se.
2016. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tothp ***** válasza:

szerintem emberkaját az embernek. kutyakaját a kutyának. Bármiféle fűszer, cukor, extra só, amit az emberek általában beletesznek az ételbe, az a kutyának árt. egy-két elcsent falat nem tragédia, de én a vasárnapi ebéd maradékát biztos nem adnám oda.

Legjobb a kutya korának, alkatának megfelelő minőségi száraz táp. Kutyás boltban kapható húsféleségek félig megfőzve. szigorúan só nélkül.

2016. júl. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha jó szeretnéd etetni, akkor 2 lehetőség közül érdemes választanod:

- vagy veszel egy jó minőségű száraz tápot (márkák pl. Acana, Brit, Josera, Orijen, Taste of Wild), és csak ezzel eteted, házi koszt nem kell mellé

- vagy olvass utána a BARF etetésnek és etesd úgy (nyers hús, nyers csontos hús, belsőségek megfelelő arányban, zöldségekkel kiegészítve). Az arányok tekintetében vannak leírások, keress rá. Disznót és vaddisznót TILOS nyersen adni, a többi mehet.

2016. júl. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a házi koszton gondolkodik, akkor Barfot nem javasolnám pláne, még nehezebb jól megoldani.


Akkor inkább száraz táp. Ha nem tudja megfizetni a legdrágábbakat még nem gond, de egy középkategória azért legyen pl. Cibau. Ha nem allergiás akkor ezek a tápok is megfelelőek már, nincs tele ipari hulladékkal, mint azok amiknek 150Ft Kilója.

2016. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon olvass utána hogy mit kell kerülni a kutyának, szigorúan tartsd be! Gomba, fűszerek, és még rengeteg más okozhat bajt
2016. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!