Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis garzonba (25 m2) két...

Kis garzonba (25 m2) két kistestű kutya?

Figyelt kérdés

Lehet úgy tartani kutyát ekkora lakásban, hogy mindkettőnek elég tere legyen? Kertkapcsolat van, oda ki tudnak menni szaladgálni, meg persze a séták és a játék is biztosított. 7-8 órát kellene egyedül lenniük, amíg dolgozunk.

Bichonunk mellé szeretnénk még egy kutyát. Tapasztalatok?


2016. júl. 14. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, a kutya a lakásban javarészt úgyis csak alszik és pihen. Sétáltatáskor kell neki mozognia, játszania, az meg gondolom napi 3x legalább megvan, ugye?
2016. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze, reggel az udvaron intézi a dolgát, fut pár kört, körbeszagol, a szomszédunk is akkor hozza ki a kutyáját, vele is játszik egy kicsit, utána magától megy a helyére és visszaalszik, délután mikor hazaérünk megint játék az udvaron, séta,aztán vacsi után megint ki. Utána szó szerint kidől és alszik reggelig :D
2016. júl. 14. 14:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Szóval leginkább csak az udvaron szaladgál? Mennyit sétáltatod?
2016. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
54%
Van időtök napi háromszor kutyát sétáltatni munka mellett? És ezt minden nap? :D Nem rosszból kérdezem, csak kíváncsiságból, mert szerintem akkor én is és a párom is rossz munkahelyen dolgozunk (és nincs kutyánk)
2016. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Délután egy óra, vacsi után este még egy fél óra + az udvar
2016. júl. 14. 14:18
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem sétálunk napi 3at, reggel csak az udvarra megyünk le, de szerintem maximálisan ki van elégítve a mozgásigénye,főleg, hogy elvileg nem nagy mozgásigényű fajta :)
2016. júl. 14. 14:20
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és szerencsénk van mert 8 órában dolgozunk
2016. júl. 14. 14:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor mehet másik kutya
2016. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
#4, miért? Simán megoldható. Reggel fél óra mielőtt elindulsz dolgozni, délután 1 óra amikor hazaérsz, majd alvás előtt 10-15 perc eü séta. Két ember meg aztán főleg meg tudja oldani. Persze, ha mindkettő 12 órázik meg szombatol, úgy tényleg jobb ha nincs kutya. Csak úgy kb életetek sincsen, csak robotoltok.
2016. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hát akkor az én környezetemben nem sok embernek van kutyabarát munkahelye :D Kedves 82%-os, őszintén, te mit dolgozol és milyen munkaidőben hogy jut energiád a napi háromszorira?
2016. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!