Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális egy kiskutyánál?...

Ez normális egy kiskutyánál? (2honapos)

Figyelt kérdés

Amikor bejön a szobába kiküldjük mindig széprn kimegy/kiment...

Most mikor kiakartam küldenk ugrált,ugatott morgott és ugye pont nyultam le megharapot...erősen mivel vérzett az újam...

Ez miért van???normális egy kiskutyánál?? :(


2016. júl. 14. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor normális ha játékból csinálja. Le van fárasztva a kicsi?
2016. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Semmiképpen nem normális.

Attól,hogy kölyök az ilyen dolgokat már az elején el kell folyatni/szigorúan kell büntetni,különben azt tanulja meg,hogy ez a fajta kommunikáció megengedett.

Remélem jól megszidtad,esetleg egy pár órás "kiközösítés" se ártana.

Milyen kutyusról van szó egyébként?

2016. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Teljesen keverék :( azt tudom hogy tacsi,foxi és labrador is van benne :(

Nagyon megilyedtem...kiküldtem és továnn rágott valamit :(

Mit csináljak?mert ha leszidom vagy bármit csinálok ugat és ugyanugy ugat..


Szerintem meg levolt fárasztva hisz elötte volt lenn kb fél vagy 1órára.


Ui:"ismétlem"ienkor mit csináljak??

2016. júl. 14. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Normális. Miért nem mehet be a szobába??? Amúgy mondd neki erélyesen, hogy NEM, s lassacskán megtanulja mi a tiltás. S vidd kutyaoviba ahogy megvannak az oltásai, mert szemmel láthatóan halvány lila fingod sincs a kutyákról. A f...nak kell minden idiótának egy érző állat :((
2016. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
#2 Téged kellene "kiközösíteni" nem egy 8 hetes baba kutyát... pffffffff
2016. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Az ugatással, morgással gyakorlatilag beint neked a kutya, amikor te rászólsz. Ha pedig te ezt még rá is hagyod, megerősíti magát a kölyök, hogy nem kell a tiltásra odafigyelnie. És a sok-sok megerősítés után természetes, hogy ő ehhez a jogához ragaszkodni fog és ha te erélyesebben lépsz fel, akkor ő is erélyesebb lesz, odakap. Ő győzött, ráhagytad, legközelebb még hamarabb, még erősebben fog harapni.


Ezt csírájában fojtsd el! Ebben a helyzetben az első rászólás után olyan büntetést adnék rögtön a kölyöknek, hogy fülét-farkát behúzva, megszeppenve oldalog arrébb és többet nem próbálkozna azzal, hogy a rászólás ellenére nem megy ki. Az pedig meg se fordulna a fejében, hogy visszamorogjon, harapjon! Most még ezt könnyű lerendezni, fél év múlva már nem lesz az.

2016. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adj neki egy pofont.
2016. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!