Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen "luxuscikkeket" vehetné...

Milyen "luxuscikkeket" vehetnék a yorkimnak?

Figyelt kérdés

Tudom,h sok gondot kell fordítani a szőrére.Van egy szőrápoló spray-e,egy fésűje és egy keféje..Kell még valami?a bőrét nem kell ápolni?De amúgy minden "luxuscikkre" kíváncsi vagyok:)

(örülnék ha olyanok írnának,akiknek van/volt yorkia:)


2008. szept. 28. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

a luxuscikk az nem a kötelező használati cikk. tehát ha luxusikkre vágysz akkor nézz el a pinkydogs.hu-ra

vagy a babaviva.hu

Amúgy kisruha, kiscipő, köves nyakörv, luxus házikó, korona, rengeteg luxuscikk van nekik. Felsorolni sem lehet

2008. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekünk van yorkink, már 7 éves lesz a kislány. hát elsősorban van külön samponja, olyan ami száraz bőrre jó, mert hamar kiszárad a bőre, úgyhogy ritkábban mosdatjuk, de a sok mosdás se jó, de akkor minden ilyesmi finommal. hát mi nem versenyeztetjük, de aki igen, vagy ha nem is csak az szeretné h jó hosszúra megnőjjön a szőre, akkor fel szokták tincsekbe tekerni és előtte beolajozni, mert attól jó puha lesz és nem töredezik el. nálunk ez nem nagyon megoldható, mivel sokat szeret a szabadban lenni, úgy annyira nem csináljuk, ezt éppen versenyeztetők mesélték. a kefe meg a fésű mindenképp elengedhetetlen, meg szőrápolón kívül van, ami inkább arra való, hogy fényes legyen a szőre a kutyunak. amugy ezer más dolog van amivel lehet bolondulni, nekünk van mindenféle színű masnija, na meg az elengedhetetlen rucik, mert azért ősszel már hideg van.most hirtelen ennyi minden jutott eszembe
2008. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

1.válaszoló.a luxuscikkek alatt samponokat...értek:))))

2008. szept. 28. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
vehetsz drága sampont,de ha rám hallgatsz(2yorkis vagyok)mást ne nagyon tegyél rá.én elmondom hogy rontottam el,de nagyon,még most is iszom a levét:minden héten fürdettem.sampon,balzsam,spray,nercolaj.ez olyan szinten tönkrevágta a bőrét,hogy most már 2éves lesz,és kb.ezt 7-8 hónapos koráig csináltam.mos már annyit javult,h "csak" 2-3 hetente kell fürdetnem,de bezsírosodott,aztán kiszáradt,meg minden volt.Mot,a második kutyinál semmit csak sampont használok,nercolajosat,havonta fürdetem,2naponta fésülöm,és gyönyörű.persze,ha belefekszik valamibe,vagy kakis lesz a feneke,én azt azonnal lemosom.ne ess abba a hibába amibe én.remélem segítettem.
2008. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nemis tudod mennyiit.

Annyi mindent hallottam,h evvel nekem rengeteget segítettél..Bemegyek bármilyen boltab..Mitlátok?100meg 100 terméket.És akkor most felteszem magamnak a kérdést h melyiket is vegyem meg?főleg h ott van egy akció pl: mostcsak 500ft,1000helyett,és lehet nincs is rá szükség de megveszem..De mostantól nagyon oda fogok figyelni rá.:))

2008. szept. 28. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább szüljél gyereket, vagy adományozd jótékony célokra a pénzed...
2008. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megint 3.vagyok.én bobival fürdete őket,azt elfelejtettem,h az is fontos,h elég 1sampon,és azt használd amig el nem fogy.a lényeg,h ne mindig mással fürdesd.mennyi ids a kutyád?ha bármi kérdesed van irj privit,én yorkimániás vagyok.:-)
2008. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

juujj..most nézem h a mi samponunk is bobi:P

rá van írva h kölyökkutyáknak proteinnel:P

írok akk:)

2008. szept. 29. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!