Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy fekete kan mopszot szeretn...

Egy fekete kan mopszot szeretnék venni, olvasgattam is utána, már úgy nagyjából tudom mit hogyan kell, de érdekelne a ti személyes tapaszalatotok. (? )

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
De miről szeretnél tapasztalatot hallani. Nekem még nem volt ilyen kutyám de tudok róla egy-két dolgot. Pl. a nyakörvvel vigyázni kell. Ennél a kutyánál nem ajánlott mivel ha túlságosan megnyomod a nyakát akkor kiugorhat a szeme. Elég beteges kis kutyák a ráncaikat minden nap takarítani kell, és a szőrük is eléggé hullik. Hát most ennyi jutott eszembe. Jó lenne ha leírnád pontosan mi érdekel.
2016. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Például sétáltatás, betegségek megelőzése, fürdetés, stb.
2016. júl. 15. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennél a fajtánál az örökletes betegségekből van sok. Ezt csak úgy tudod megelőzni hogy valami nagyon jó kenneltől veszel kutyát ahol vannak szűrések a betegségekre. Sétáltatni leginkább hámmal ajánlatos ahogyan már írtam. Az hogy mennyi séta kell neki nem nagyon tudom de a nyomott pofa miatt nem bírja a meleget és nem tesz jót neki a túl sok futkározás. Nem túl aktív kutya. A fürdetés ugyan úgy megy mint más kutyáknál. Jó minőségű sampon és évi 2-3 fürdetés. Többször is lehet de akkor csak sima vízzel mert a sampon károsítja a bőrt és a szőrt.
2016. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Redőit törölgesd vizes ronggyal. Hörög,horkol stb. Ha nyakörve lesz nem szabad szorosra mert "kiugrik" a szeme.
2016. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy 9 hetes mopszot hányszor kell etetni? 4x egy nap?
2016. júl. 16. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!