Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kutyám...

Dzsenifer:3 kérdése:

Hogy tanítsam meg a kutyám más kutyákkal együtt élni? ő egy 2 éves Boxer szuka

Figyelt kérdés

elviszem sétálni és valahol kutya van oda akar rángatni és kiakarja húzni akár tacskó van ott akár egy kaukázusi...

Apával megyek ő erőszakot is alkalmaz megveri a póráz végével rácsap az orrára ellöki, én ezt nem szeretem négha használ néha nem

ha nincs kutya elég jól elvan de folyton rángat.:(

(kutyaiskola kizárva, mert drága, messze van)



2016. júl. 15. 16:32
 1/6 Bonnie2019 válasza:
59%

Az interneten, YouTube-on sok tanács illetve videó van a kutya fegyelmezéséről. Szerintem tök normális ez, hiszen minden kutya szeret játszani, barátokra találni, futkározni stb. Nem szabad szerintem eltíltani a többi kutyustól, de persze fontos a figyelmezett séta. Hatásos, ha jutalmazzátok, mondjuk, ha jól csinálja a sétát és nem zavarja a többi kutyát.

Én a videók áttekintését, és az internetes oldalak megnézését javaslom.

2016. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egészen kicsi korától fogva kellett volna más kutyák közé hordani, szocializálni.

Ha ti nem értetek hozzá, akkor pedig csak kutyaiskola vagy házhoz hívott szakember segíthet.

2016. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Támadóan akar oda rángatni a másik kutyához? Vagy csak izgatott, ismerkedni, játszani szeretne? Nem mindegy.

Ha az első, akkor szakember segítségét javaslom, mert ti nem fogjátok tudni megoldani.

Ha a második, akkor össze kell egy másik kutyával játszani, lehetőleg kannal először, olyannal, akinek a gazdájával meg tudjátok beszélni, hogy milyen az ő kutyája, játszhat-e a tiétekkel. Mindez póráz nélkül történjen semleges helyen (pl. egy mezőn).

A kutyádnak szüksége lenne más kutyák társaságára, játszani, ismerkedni velük. Kicsi kortól kellett volna így szoktatni, és akkor most nem lenne problémátok, de még most sem késő.

2016. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
támadóan vicsorog morog ugat szvl kiakarja rándani a kutyát. :(
2016. júl. 21. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt elcseszted!
2016. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz kérdező?:)
2016. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!