Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segitseget szeretnék kérni abban hogy hogyan gyozzem meg a szüleimet hogy kapjak egy kutyust. (Mar van egy kutyam) de a hörcsögöm most halt meg es a szuleim azt mondtak kaphatok a szulinapomra egy kisallatot de nem mondtak hogy mi legyen ezt ramhagyjak. de szerintem nem engednenek meg egy kutyust pedig en azt szeretnek mivel az él a legtovabb es nagyon megviselt a horcsogom halala. (1 évig élt :(.)

kérlek segitsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elore is koszonom a valaszokat!!!!!!!


2016. júl. 15. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már van egy kutyád,foglalkozz vele többet.
2016. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

Nekem úgy sikerült, hogy mivel mindig hoztam haza a szaktanári meg osztályfőnöki figyelmeztetéseket, megígértem hogy fél évig nem lesz semmi, ha kapok utána egy kutyát. Sikerült betartani és most van egy kutyusom :)

14/L

2016. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
probalok minnél többet vele is foglalkozni. de sajnos mar o is nagyon oreg! :(
2016. júl. 15. 21:42
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt a masodik válaszolonak
2016. júl. 15. 21:43
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
És ha öreg,akkor már le van szarva?
2016. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
dehogy van!!!!!! Mondtam minnél többet akarok vele foglalkozni. és elég nehéz elfelejteni azt hogy meghalt a hörcsögöm és latom hogy a kutyam se olyan mint régen!
2016. júl. 15. 21:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha kapnál egy kölyökkutyát, na onnantól ténylegesen le lenne sz@rva az idős kutyád. A kicsi minden idődet elvenné, menne a "de cuki, de aranyos", míg a másikról megfelejtkeznél. Nem hiszem, hogy azt érdemelné.Nem írtad hány éves vagy, de majdnem biztos vagyok

benne, hogy még iskolás, és elég fiatal. Így nem is férne bele az idődbe két kutya. Szeresd a mostanit amíg még lehet, és mikor már nem lesz veled, akkor gondolkodj egy másik kutyában.

2016. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az a sok foglalkozás? Mennyit sétáltatod naponta? Mennyit játszol vele?(már amennyire egy öreg kutyának kedve van) Mennyi időt töltesz vele?
2016. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

inkább vegyél még egy hörcsögöt. az kicsit pótolja a meghalt hörid hiányát.

a kiskutya nem megoldás semmire. csak az idősebb kutyáddal tolnál ki.. vele foglalkozz rendesen(Függetlenül,hogy öreg). ne vegyél magadhoz egy kölyköt, mert akkor tényleg le lesz szarva az öregebb. amúgy meg ha anyukádék nem engedik meg, és te gyerek vagy és otthon élsz,akkor amúgy sincsen más választásod. majd ha már különélsz, saját keresettel akkor te döntesz arról,hogy hány állatot veszel magadhoz. most sajnos még nem.

mondom, vegyél még egy hörit. és foglalkozz mellette a másik kutyával.

és tenyészőtől vedd a hörit, úgy hátha tovább él. + ne hízzon el, ne stresszeld. legyen ingergazdag helye, tudjon mozogni stb.. akkor van esély,hogy 2-3 évig is éljen.

2016. júl. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!