Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj az ha a labink a...

Miért baj az ha a labink a házban van?

Figyelt kérdés
már páran szóltak hogy ha nagy lesz akkor is a házban lesz e. de most ezzel mi a baj? társas lények.
2016. júl. 15. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. A kutyának is sokkal jobb ha a gazdái közelében lehet, nem csak ki van téve az udvarra, ahol napi 5 percre néznek rá.
2016. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, hogy a hazban van. ha a szomszedok szova teszik, az is kb annyit szamit, mintha a rokonaitok tennek ezt szova. HA rendben tartjatok a kutyat, szoval tiszta es apolt, ill. a lakast is "szortelenititek" rendszeresen, akkor szerintem nem gaz. nalunk is benn lakik a kutya a lakasban. :)
2016. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj sincs ezzel, sőt. Maradi felfogás az, hogy a kutyának kint a helye. Sokakban vannak ilyen beidegződések, amiken nem tudnak túllépni. Ne foglalkozz velük, csináld ahogy nektek jó.
2016. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, sőt a kutyának sokkal jobb, hogy veletek van és nem kiba***a a kertbe egyedül.
2016. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az a labi?
2016. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös a Labradorra gondol.
2016. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük. A legtöbb ember régimódi, nekem az ismerőseim 95%-a valamelyik ehhez hasonló gondolattal él a kutyatartásról:

-láncon tartva jó

-az udvaron van a helye mert kutya

-a maradék tápláló

-az olcsó tápok is ugyanolyanok mint a többi

-a főtt/sült csontoktól nem lesz semmi baja

-féreghajtás bolhaírtás felesleges


Na most ezekkel én már nem állok le veszekedni, mert nem jut el az agyukig a mondanivalóm. Hagyd rájuk. Én állandóan megkapom hogy 2 kutyát nem lehet tartani ha nem jönnek ki egymással, harci kutyák nem valók az életbe, bentre nem valók, ha meg megtudják, hogy együtt alszunk el is ájulnak kb. Pedig köszönjük szépen, nagyon jól megvagyunk, mindenki boldog, egészséges, és megkapják a megfelelő törődést.

2016. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Labrador emberközpontú kutya, teljesen jó helyen van a házban melletted!

Persze gondoskodni kell a mozgatásáról is, naponta legalább egyszer vidd el sétálni-játszatni-futni egy jó 1,5-2 órára, ha lehet, szabadon

2016. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2016. júl. 16. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!