Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kivigyem a kutyát sétálni...

Kivigyem a kutyát sétálni ilyen időben?

Figyelt kérdés
Elég nagy mozgásigényű kutyám van és most mennénk sétálni csak félek hogy megfázik mivel kinti kutya ha benti lenne akkor kivinném mert akkor a melegbe jön vissza de így félek hogy megfázna mivel saras, vizes lenne, amúgy rövidszörű de duplaszőrű..

2016. júl. 16. 12:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy késő délután szoktunk menni de akkor már csak még hidegebb lenne...
2016. júl. 16. 12:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, hagy szokja az esőt, legyen számára természetes.

A megfázás teljesen esélytelen, tök meleg van, -15 fokban se fázik meg a kutyám egy séta alatt.

2016. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahol én élek, legtöbbször ilyen idő van és az állataink kijárunk, semmi bajuk nincs:)
2016. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó akkor mindjárt kimegyünk köszi:)
2016. júl. 16. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont akkor fázna meg jobban, ha benti lenne :-D
2016. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

áááááááááááááááááááááááááááááááááááá

wazze, kinti kutya hogy a q...anyába tudna megfázni séta közben?

2016. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy hogy csupa víz lesz...
2016. júl. 16. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom a hóban úgy szökkell, mint egy gazella. Bejön a fedett, de nem fűtött teraszra, megrázza magát, és megy ki újra a hóba, vagy a kutyaházba. Nem fázik meg. Tegnap is, meg ma reggel is tetszett neki a séta, én voltam [link] így felöltözve inkább. Te jobban fáztál, hidd el. A benti kutya pont közel a falhoz megy, hogy a legkevesebb víz érje.
2016. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!