Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehetett a kutyámmal?

Mi lehetett a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Nagyon ijesztő dolog történt az előbb a mopszommal. Kint volt az esőbe,a kertbe,visszajött. És úgy negyed órára rá tántorgott az előszobába,szétcsúsztak a lábai kétoldalra,összeesett,fejét is a földre nyomta és lihegett közbe. Szája nem habzott,levegő útját se hallottuk,hogy akadályozta volna valami. Elkezdtük paskolni az oldalát,ez az egész úgy 30 másodperc lehetett,aztán felállt saját erejéből,és most semmi baja. Kipottyant belőle valami,nem tudjuk elölről,vagy hátulról. Egy hús szerű kis golyó,se kaki szaga,se semmi illata nem volt,szétszedve teljesen olyan,mint egy kolbász darab,ami volt az ebéjébe. . Durván két hete volt benne egy kullancs,a helyét figyeltem,nem lett piros,és a kutyus is teljesen normálisan viselkedett,nincs semmi jele fertőzésnek. Van amúgy valami olyan oltás,amit be kéne,vagy be lehet Neki adni a biztonság kedvéért?Lehet,hogy feljött Neki,és ettől fuldoklott,vagy mire gondoltok?
2016. júl. 16. 17:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Érdekes, nem tudom, mi baja lehetett... Lehet, hogy kiköpte, de az is lehet, hogy hátul pottyant ki. Ha láthatóan nincs semmi baja, jó az étvágya és a kedve is, akkor nem gondolom, hogy el kellene vinned. Esetleg telefonon kérdezd meg a rendelőt, h érdemes-e bevinned.
2016. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos a mai világban sokszor előfordul, hogy drótos kolbászdarabokat dobálnak be a kutyának az udvarba, lehet az volt. Szerintem nézesd meg!!
2016. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos.
2016. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!