Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kau kityám nagyon ledves a...

Kau kityám nagyon ledves a családdal de van egy másik kutya társa vele valamiért keménykedik?

Figyelt kérdés

A 6-7hós kau kutyám a másik kutyám nem hagyja enni.Miután evet gyorsan átmegy a másik kutyámhoz és elkergeti,malyd megeszi az ő kajáját is.

Gondoltam rá h náluk a kau az új falkavezér viszont alra gondoltam h ha etetésnél oda adom a kaunak a teli tálát eszik 2-3falat kaját malyd megfogom és átadom a másik kutyámnak,ezzel megmutatnám a kutyáknak h egyikőjük sem szabhatja meg melyik mennyit eszik csak én.

Tudom h a kaukázisi juhász kutyákkal keményen határozottan kell lenni.Nekem olyan mintha néha lázadna néha pedig tisztelne.Most még zavaros.

Tudnátok tanácsokat-megoldásokat írni?


2016. júl. 17. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:
*kau,kedves
2016. júl. 17. 21:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha némileg távolabb eteted a két kutyát. Amikor a kau oda akar menni a másikhoz, nem engeded.
2016. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Folytatom:

Evett

Majd

Nálunk

Arra

Odaadom


Igen jó a trükk amire gondolsz, de ez csak akkor működik, ha te vagy a falkavezér

2016. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!