Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon frisé vagy Golden...

Tubak Erna kérdése:

Bichon frisé vagy Golden Retriever?

Figyelt kérdés
Napi 3 szor 1 óra séta, majdnem egésznapos foglalkozás, tanitás, nevelés, kutyasuli, és 2 - 3 órás játék. melyik kutyafajta lenne a jobb?

2016. júl. 17. 22:05
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és első kutya lenne 9 éves gyerek mellé
2016. júl. 17. 22:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol lenne a helye? Kint vagy bent? A szőrével mennyit tudnátok foglalkozni? Kutyakozmetikushoz tudnátok vinni?
2016. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kinti benti lenne, sokat tudnánk foglalkozni a szőrével, tudnánk vinni kutyakozmetikushoz is
2016. júl. 18. 12:37
 4/8 anonim ***** válasza:
ha ennyit tudsz foglalkozni veleakkor igazából a 2 közül azt válaszd amelyik jobban tetszik. A goldy sokkal többet eszik tehát havi szinten eltartani többe kerül. Én goldyt mondnék, ugyanis kicsit elfogult vagyok a nagy maci kutyákkal, valahogy jobban szeretem őket:)
2016. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
még egy kérdés: a Bichont belehet tanítani apportírozásra? és tud úszni?
2016. júl. 18. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:
az apportírozás csak részben tanítható. Ha eldobsz valamit és örömmel utánafut és talán még el is indul vele feléd akkor megtanítható, hogyha visszahozza akkor neki is és neked is jó. Ha le se sz@rja a labdát talán akkor is megtanítható (nem biztos) de élvezni nem fogja. Úszni elvileg minden kutya tud. Ha nem lesz víziszonyos akkor jó eséllyel lehet vele úszkálni.
2016. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi :) szerintem Goldi lesz
2016. júl. 19. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:
sok boldogságot hozzá, arra figyelj, hogy jó tenyésztőtől legyen, mert fontos, hogy az öröklődő betegségektől (pl csípődiszplázia) mentes és stabil idegrendszerű kutya legyen:) ne ess kétségbe ha nem pont 2 héten belül lesz kutyád. Én pl. februárban kezdtem el tenyésztőkkel felvenni a kapcsolatot aztán kiválasztottam a legszimpatikusabbat és júniusban tudtam elhozni a kiskutyámat, (németjuhász) és megérte várni, nála jobbat elképzelni sem tudok. :)
2016. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!