Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morog rám a saját...

Miért morog rám a saját kutyám idönként?

Figyelt kérdés

Ha kaját viszek neki akkor semmi gond. De hs csak úgy megyek hozzá akkor morog. Már 9 éves. Nem tudomh miért teszi. Csak rám morog a családból.

Miért lehet ez?



2016. júl. 17. 22:32
 1/3 anonim válasza:
17%

Az enyem akkor morog ha jatekra invital :)

Nem valtottal tusfurdot? Parfumot vagy valamit? Amit erezhet rajtad es nem tetszik neki?

Nem bantottad meg valamivel?

Ez vicces.. De mamáéknál volt egy nemetjuhasz kutyus "Maci".

Egyszer elhoztak anyaek mamahoz az otthon kutyankat. Addig Maci megvolt kotve . Annyira megharagudott, hogy amikor maskor mentem, megkellett kotni ugy morgott es ugatott ram. Ha anya jott ertem o ra is . Annyira megharagudott, hogy sajnos tobbe en mar nem tudtam vele jatszani , soha nem engedett magahoz kozel tobbet.

2016. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már féléve ilyen velem. Tény h elköltöztem otthonról. De néha pedig tök kedves.ha otthoni ruhában vagyok akkor semmi gond, de ha már kicsit csinosabb vagyok akkor már morog.

Parfütől független

2016. júl. 18. 09:42
 3/3 anonim ***** válasza:

most komolyan azt hiszitek hogyha más ruhába vagytok akkor nem ismer meg a kutyátok?😂😂😂

azért morog mert alsóbb rendünek gondol!

nem vagy falkavezér a szemébe!

ezen változtatni kellene mert nagyobb gond is lehet belőle!

2016. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!