Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizslákat nehéz kezelni?

Vizslákat nehéz kezelni?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5 hónapos német vizsla keverékem(legalábbis úgy néz ki) már most nagyon aktív, néha bepörög :D már tanítgatom de kicsit makacsnak tűnik bár lehet hogy azért mert még kicsi.. Barátnőm kicsit beijesztett hogy nehéz lesz vele, azzal tisztában vagyok hogy nagy a mozgásigénye, de egyébként nehéz tanítani a vizslakat? Akinek vizslaja van az tudna segíteni? Még nem vihetem sétálni sajnos, még tart az oltási programja. (Örökbefogadtuk) Előre félek az első pár sétától. :D
2016. júl. 18. 11:47
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ő lenne az

2016. júl. 18. 11:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem lehet nehéz. Nekem akitám van, tudom 2 külön kategória, de mivel az akita makacsságban dobogós első, én pedig még így is meg tudtam tanítani neki az alapokat, szerintem egy vizslától igazán nincs okod félni :) Légy határozott és kitartó. Nagyon édes a kutyusod. (az enyém 6 hónapos, 3 hónaposan került hozzánk, amiket tud: Láb mellett séta,ül,fekszik,pacsi,parancsra ugatás,pitiz,marad,ajtón csak engedéllyel léphet ki és be...stb.)


Sok sikert és jó kutyázást :)))

2016. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is nagyon édes*.*

Ilyen fiatalon meg nem tudod tanítani, viszont az ovit ajánlom. A vizslák imádnak tanulni, viszont azert szükségük van a határozottságra, mert könnyen az ember fejére nőnek. A mi vizslánkkal nehéz, mert befogattuk, vele suliba kell járni, de tud es akar is változni, tanulni. Tanítsd meg játszani, h később tudjon apportozni, ezt imádják a vizslák. Szoktasd vízhez, kutyákhoz emberekhez, es vidd rengeteget sétálni, es az ég világon semmi baj nem lesz vele. Legyél vele következetes, ne engedj a boci szemeknek!

Jo kutyazast:)

2016. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) kutyaoviba és suliba is akarom majd vinni :) augusztusba már vihetem ovib..
2016. júl. 18. 12:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Oviba*
2016. júl. 18. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok idő és oktatás. Gyakorlatlan kézben, a legtöbbjük kezelhetetlen lesz.
2016. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!