Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya érezné magát jól...

Milyen kutya érezné magát jól lakásban, kis kerttel?

Figyelt kérdés
Földszinten lakunk és van egy kb. 100 nm-es lekeritett, privát"udvarunk". Természetesen a kutya a lakasba is bejöhetne, de nem szoba-kutyát szeretnék. Arra gondolok,hogy ha pl. nem vagyunk otthon, akkor kint lenne. A mozgástér eleg kicsi,ezért vagyok tanácstalan. Napi kétszeri sétáltatás nem jelentene gondot. Vagy inkább hagyjuk a dolgot? Állatot kínozni nem szeretnék.
2016. júl. 18. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy menhelyi kutyus biztosan jól érezné magát.
2016. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
ez így elég hülye ötlet. annyira pici a kert, meg lehet másnak is van bejárása? nincs értelme kint lennie amíg dolgoztok. inkább kapjon napi 3-4 sétát. a maradék időben meg szépen aludna a házban, amíg dolgoztok. ne basszátok ki a kertbe szerintem. akkor úgyis csak az lenne belőle, hogy a most beígért napi két sétát(ami kevés) lecsökkentenétek egyre, vagy nullára.. mert úgyis ott neki a kert. rengeteg ilyet láttam
2016. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Kinti benti tartással és napi 2-3 óra sétával igazán nem lenne kínzás neki. Menjetek egy menhelyre és mondjátok el milyen kutyust szeretnétek(nyugodt-aktív,játékos...stb) ők majd segítenek választani. És azt is monjátok meg amit itt leírtál. Biztosan tudnak majd kutyust ajánlani :)
2016. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Labrador vagy keverékei, jó házőrző, de részt akar venni a családja életében is, játékos, vízimádó, szobatiszta, hizelgős stb. A napi séta nagyon fontos a számára.

Menhelyeken is lehet találni, nem tudom, hol laksz, de pl. Budapesten is van több helyen, pl. itt: [link]

2016. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
2016. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
2016. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Minden labi kölyök aranyos! Ezek is azok.

[link]

2016. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Van egy örökbefogadott goldi jellegű kutyus a szomszédban, nagyon jó fej. Csak utálja a macskákat.
2016. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
60%

Teljesen mindegy, hogy kertben vagy szobában tartod...annyira pici a kert, hogy ha ott intézi el a dolgát, az büdi lesz :P

Ezért naponta 3 sétát ajánlok, ahol szabadon futhat, játszhat, emellett tanítsátok sokat.

2016. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!