Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, ha teljesen eltérő...

Normális, ha teljesen eltérő jellemű fajták a kedvenceim?

Figyelt kérdés
Pl. imádom a kuvaszt, de a csau-csaut és a kínai meztelen kutyát is. Mindegyik kedvencemben más fogott meg, pont azért szeretem őket. Úgy érzem mindegyikhez tudnék alkalmazkodni a végletek kivételével pl. hiperaktív border collie vagy lusta bulldog. Alapjából véve a juhász- és pásztorkutyákat szeretem, de szinte mindegyik fajtacsoportból van egy-egy kedvencem. :) Ti hogy vagytok ezzel? Köszönöm.

2016. júl. 18. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én az összes fajtát imádom habár tartani nem tartanám bármelyiket. Én leginkább az engedelmes fajtákat szeretem de pl a border és a német juhászhoz hasonló munkakutyák nem az eseteim mivel nem vagyok túl aktív és nem szeretek állandóan kutyázni. Nincs is olyan fajta ami az én elvárásaimat teljesítené. Na mind1 én mindet szeretem de a kedvencem mind közül a bull típusúak és ezen belül a pitbullok :))
2016. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát én a kedvenceim közül bármelyiket tartanám is. :) Kedvenceim: kuvasz, mudi, amstaff, beagle, kínai meztelen és a csau-csau.
2016. júl. 18. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig csak jó tapasztalataim volt az összes fajtával, ezért mindegyiket kedvelem. Kuvasz, németjuhász a favorit, de nekem bármilyen kutya megfelelne(ha lehetne már végre xd ). Persze menhelyi kutyákat részesítem msjd előnyben mert így egyszerre 2 kutyát mentek meg, de biztos veszek majd tks kutyát is a jövőben :)
2016. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Enyém : akita, uszkár, tacskó, kínai meztelen :)
2016. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok. Én is szeretem az akitákat :) Most is van egy. De egy pitbull minden álmom.
2016. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sajnos nem lehet akitánk és shiba sem. Szüleim nem akarnak baba, cica és másik kutya mellé.
2016. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akita az baba,cica és másik kutya mellé nem igazán való ezért jobb hogy vártok vele.
2016. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom. Apunak már volt fiatal korában. Shiba is.

A bulldogot elfelejtettem írni. Régebben utáltam, de Elnökúr olyan imádnivaló Cézar Millan műsorában.

2016. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor nem vagyok egyedül. :) Cesar bulldogja tényleg aranyos volt, pedig én se szeretem őket.
2016. júl. 18. 20:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy mudi is elég aktív, szóval fura, hogy őt szereted, a bordert meg nem...
2016. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!