Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutyámat ivartalanították...

Kan kutyámat ivartalanították 3 napja. Az első nap szépen evett - ivott, viszont azóta nem láttam inni. Az étvágyával nincsen semmi gond csak inni nem akar. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Pénteken műtötték a kan kutyámat, vasárnap vissza vittem az állatorvoshoz, mert piros volt a seb körül és szerettem volna ha szakember is látja. Aznap láttam utoljára inni. Enni eszik szépen, azzal nincsen gond. A kedve is jó pisil is kakil is. Az orvos megmérte a lázát az nem volt neki, lecserélte a gallért amit ráraktak műtét után mert szerinte rosszat adtak rá, de nem hinném, hogy ettől van mert oda se megy a vízhez. Most azt csináljuk, hogy fecskendővel itatjuk naponta többször. Nem szereti de ez van. Amúgy nem hányik, a széklete is rendben van meg ezt leszámítva mindennel. Mással nem volt ilyen?
2016. júl. 18. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Megviseli a meleg+a műtét, szokták is mondani, hogy az ivartalanítás inkább hűvös időben jobb
2016. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De pont a meleg miatt kellen több folyadékot innia. Nekem azt mondták, hogy inkább nyáron csináltassuk mert az a jobb. Ezért is mentünk most.
2016. júl. 18. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyám olyan bágyadt volt tőle 2 hétig, hogy hideg kendőt is kellett rátennünk, mert annyira nem akart inni, másik kutyámat télen ivartalanítottuk, akkor amúgy sem isznak sokat, és egyszerűbben átlendültünk
2016. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!